Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Partner 1.4i - miestny parťák


573v0

Recommended Posts

A vrhol som sa tiež na elektriku, auto má dorábaný alarm, ktorý ale trocha žil svojim životom, nerobilo mu problém zamknúť auto aj s bežiacim motorom, takže keď človek vyšiel von z auta, musel dávať pozor aby ostali aspoň jedny dvere otvorené. Občas zase nechcel zamknúť vôbec :D Tomu je koniec, alarm šiel stade do preč a dal som tam jednoduchý centrál z 205ky, z ktorej sa oficiálne stal zdroj náhradných dielov pre všetky moje peugeoty :D 

IMG_20170129_122430624_HDR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: nasadím guferko aj prachovku na strmeň a piestik zatlačím rukou proti prachovke a fúknem vzduch do strmeňa, tým sa tesnenie prachovky obalí okolo piestiku a potom ho už môžem nechtami vytiahnuť a zachytiť do drážky v piestiku.. Neviem či je to najlepší postup, ja som repas bŕzd robil druhý krát v živote ale funguje to celkom jednoducho a rýchlo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačím ručne, najprv rovnomerne, nech sa tá prachovka vytiahne po celom obvode piestu a potom keď je na jednej strane vytiahnutá viac a na druhej menej, tak to natočím tým smerom kde je vytiahnutá menej, aby tam šlo viac vzduchu a vytiahlo mi dostatočne aj tú stranu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pokračujem so zadnou podlahou, držalo sa tam vlhko pod kobercom takže to celé zhrdzavelo, našťastie nosník pod tým bol bez hrdze takže to pôjde jednoducho nahradiť, akurát v tom počasí čo doteraz bolo to šlo pomaly :D Ďalší víkend by to už mohlo byť hotové

IMG_20170218_141204911.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Dotiahli sme domov ďalšieho Partnera, bohužial len na diely keďže má neplatné VIN číslo, no cena bola viac než priaznivá :D Vymením pár vecí z interiéru, lebo tento červený mal o dosť lepšiu výbavu, motor z neho pôjde do 106ky - v nej mám momentálne len jednobodovú 1.4 a karosárske diely odložím pre prípad núdze

IMG_20170512_192640056.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak po dlhšej dobe update - Parťák dostal repas zadnej nápravy a výmenu tlmičov a pružín aj s uložením vpredu (tie boli zánovné na červenom Partnerovi ktorého som dotiahol na diely), takže takto si hrdo stojí :D A hlavne to konečne nepláva.. Vymenili sa tiež brzdové trubky od obmedzovača ku kolesám, náboje s ložiskami, brzdové valčeky a lanovody ručky a vpredu obe poloosy. ktoré sa už začali ozývať.

S mechanickými záležitosťami som už teda na Parťákovi dúfam skončil, už fakt nie je čo vymeniť :D

IMG_20170603_093045526.jpg

IMG_20170604_101754638.jpg

IMG_20170617_192249205.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytok som odstrojil a vyhodil do šrotu ale tu vpredu je ešte palubka, motor, náprava a všetko - bolo rýchlejšie to odrezať a nechať si to na inokedy, keď bude viac času, než to rozoberať :D A zadku som sa potreboval zbaviť aby som mal prístup do jamy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Myslím, že je na mieste menšie koncoročné zhrnutie, keďže behom sviatkov už dúfam na Parťáka nešáhnem :D

-behom leta sa podujal na prvú dlhšiu cestu, cca 3000km behom 2 týždňov. Počas nej sa začal vibráciami prejavovať spodný akceleračný silentblok. Keďže na prelisovanie musela ísť znova dolu aj poloos, ktorú som pár mesiacov dozadu menil, bol som z toho pochopiteľne nadšený :D Inak silent 4€, prelisovanie zadara, len tá práca s výmenou :bojim  A odpojila sa hadica kúrenia, ktorú predchádzajúci majiteľ !!zasilikónoval!! do náhubku kabínového radiátora, lebo praskol ten plastový bajonet čo to tam bežne drží.. Takže sa to provizórne stiahlo sťahovačkou a doma som vymenil obe hadice kúrenia za tie z červeného Partnera, ktoré našťastie neboli dodrbkané nejakým miestnym umelcom...

-riešil som ešte nejakú hrdzu na spodku auta, miesta kde sa dáva zdvihák boli tradične zničené, plus oblasť pod nohami vodiča a pred zadným kolesom.. niečo sa vyriešilo navarením zdravých častí z červeného Partnera, niečo som riešil naohýbaním nového plechu, no nemám rád takúto robotu :nevim nemám dostatočné skúsenosti na to aby to bolo pekne spravené, miestami sa tie tvary hodne líšia od originálu, no na vzhľad sa u tohto auta našťastie nehrá :D

-má za sebou STK, ktorú zvládol takmer bez chyby (ešte aby nie s tým servisom čo má za sebou), napísali mi tam ako ľahkú závadu koróziu podvozku no dúfam že len z princípu aby tam niečo bolo... Alebo narazili na niečo čo som si ja nevšimol :D

-na auto som dorábal riadenie s posilňovačom, nakoľko to od výroby nemalo.. dával som tam čo som doma našiel, takže je tam riadenie z 306ky (ktoré som mal pôvodne v 205ke, tiež dodatočne dorábané), ktorá ho má očividne strmšie ako Partner. To som si všimol až keď sme dotiahli červeného Partnera a tam šiel volant ešte o čosi ľahšie. Takže najbližšie keď bude čas a chuť, vymením pre pokoj v duši tie riadenia.

Síce som si to hovoril už asi 10x, ale už len toto a som s tým autom hotový :D už tam proste není čo meniť... ale verím že ma Parťák opäť raz presvedčí o omyle

Na čo som ale veľmi hrdý je ten motor, ešte nikdy som nevidel taký kultivovaný benziňák z 90 rokov :D Teraz keď prišla zima a každý rieši kolísavý voľnobeh, lenivé štarty, dymenie z výfuku a ktovie čo všetko, tamtá vec štartuje aj v -15 na brnk, okamžite si drží nízke otáčky a takmer ho nepočuť. Škoda že sa taký malý motor vo veľkom aute trápi, no generálka mu hodne prospela a chystám sa na podobnú akciu aj na 106ke, dúfam že s podobným efektom :D

IMG_20170827_174334167.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...