Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405-voda u spolujazdca na podlahe


Maroš

Recommended Posts

Napadal sneh a tak som si auto ocistil od snehu a jedine kde ostal sneh je na mriezke pod stieracmi u predneho okna.to bolo vecer.Rano som bol pozriet do auta a na podlahe u spolujazdca bolo kopu vody a neviem s kade sa tam vzala,lebo ked prsi ,tak som tam vodu nikdy nemal az na jeden krat,ale to bola tiez pre mna zahada.Inac nikdy som takyto problem nemal.Skadial sa tam ta voda dostala?Este som zabudol auto stalo na chodniku na pravych kolesach tak bolo mierne naklonene.Kde mam hladat probleem.Ked umyvam auto,tak nikdy tam vodu nemam.Kade tam natiekla?Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maroš

aLE VED VODA SA MI OBJAVILA IBA 2 KRAT A AUTO HREJE BEZ PROBLEMOU.kEBY BOL PRASKNUTY RADIATOR TAK BY MI TAM TIEKLA VODA STALE?cI NIE?

Tak si lízni a podle chuti uvidíš co je to za vodu,ledovec nebo chl.kapalina.Dělám to když nevím a jazyk je ok.Moc záleží čím neutralizuješ.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Parc

hm opravte ma ak sa mylim ale kurenie je predsa ten samy okruh ako chladenie motora :-).. z toho vyplyva ze ak ti tecie radiator alebo hadica alebo cokolvek musi chybat voda v chladiacom okruhu... ale najlepsie naozaj ochutnat :D

Je, ale málokdy to teče tak, abys ten úbytek v chladícím okruhu tak rychle poznal - na louži pod spolujezdcem stačí pár deci, to je proti celé náplni nic...

Jináč jsem měl kdysi u jednoho auta ještě jeden poměrně kuriózní důvod vody u spolujezdce - ucpané odtokové díry v prahu, kde se dlouho hromadila vody, až nakonec začala téct dovnitř. Bylo jí tam přes 10 litrů... ale to by se normálně stávat němělo, to dodávám jen pro pobavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozin008

mám so svojou 405-kou rovnaký problém,ale voda mi tam tečie cez tesnenie.A je to jedno či ľavá,alebo pravá strana,stačí,keď je auto zaparkované tak ako popisuješ-jedna strana vyššie.

No pokud jde o těsnění dveří, tam stačí jej jednou za čas nakonzervovat - pokud na to dlouhodobě se.ete, tak není divu, že vám to teče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...