Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde spárovat dálka


Roman 1173

Recommended Posts

Zdravím kolegové 

Vím že toho tu je o dálkovém ovládání napsáno kvanta ale nenašel jsem nic o tomto problému.

Dnes mi dorazila nová elektronika dálky do klíče po neuspěšných pokusech o spárování jsem zajel do servisu Peugeot kde vyzkoušeli dálku přes nějaký přístroj a konstatovali že je funkční a shoduje se s původní. Mám znovu načíst imobilizér přes diagnostiku a opětovně zkusit spárování že to možná pomůže. Imo mám zvlášť vedle elektroniky a je původní. Jedná se o Peugeot Partner r.v. 2001 viz. popis. Nesetkal jste se s tím někdo ? Nechci dělat nejisté pokusí. Předem děkuji za každou užitečnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak vyřešeno poslali mi špatnou elektroniku,sice novou funkční ale špatné číslo 73372217 B místo 73372217 A viz. foto tudíž není možné ji spárovat . Na levo má původní ( funguje sporadicky a vybíjí baterii) v pravo nová. Snad tím někomu pomůžu až bude řešit stejný problém.

IMG_20160930_070941.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Asi trpím samomluvou ale dnešní zkušenost v servisu Peugeot,přijel jsem se třemi klíči dva funkční (šli s nimi nastartovat ale u jednoho nefunkční dálka) a jeden na načtení imobilizéru + rozchození . Výsledek odjel jsem s jedním funkčním klíčem a dvěma nefunkčími . Prý zkolaboval systém.Takže téma uzavřu, vyřešeno.A Peugeot nikdy víc  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já možná budu mít něco podobnýho, protože asi před měsícem jsem dával do kličku novou baterii , zhruba po cca 2 letech, ale ta nová baterka mě tam vydržela tak měsíc, a opět dálka nešla, zkusil jsem koupit novou baterku a zatím týden dobrý.

Ale s Tvým problém Ti asi moc nepomůžu, nicméně přes dia v Peugeotu přece nemůže být problém, možná zkusit jinej autorizak Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle nich musí být dálka zároveň s čipem imobilizéru už sinchronizována z výroby. Pokud přendám elektroniku z jednoho klíče do druhého tak to údajně nebude fungovat. Jinak diag v Peugeotu nevím,nevím přijel jsem domů a přes čínu PP 2000 jsem načet původní klíče ( alespoň 2 funkční) ale novej opět nejde načíst. Uvažuji o univerzální dálce ale už z principu to chci přeprat :-) nehledě že jsem tam už za 1800kč. za dálku a pak klíč z Anglie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Tiez to riesim....novy kluc s DO . imno nahrane  3 kluce funkcne  , pise ktory je vlozeny ....

na zaver vyzve o klasicke sparovanie DO ,  co sa nedari  , lebo sa nejedna o povodny kluc....cize novy 0 bodov....

pri inych pueg je zvlast moznost nacistat imno a pod tym vf vysielac....

tu to neviem najst...ak viete ako na to poradte aj cez SS.

Povodny je nenavratne KO....predtym som do noveho kluca prehodil koder a synchro v pohode...

 

 

Upraveno uživatelem vladosr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...