Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neštartuje


Bystričan Ivan

Recommended Posts

U P406 jsem měl kdysi podobný problém. Pokud máš čerpadlo v nádrži, tak to může být vadné multifunkční relé, které ho spíná. Já ho měl tehdy v motorovém prostoru v boxu společně s řídící jednotkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Leo napsal:

U P406 jsem měl kdysi podobný problém. Pokud máš čerpadlo v nádrži, tak to může být vadné multifunkční relé, které ho spíná. Já ho měl tehdy v motorovém prostoru v boxu společně s řídící jednotkou.

Je to dost mozne, len to relatko  nemozem najst. Niekde som cital ze to uz vsetko je v tej BSM skrinke a take multifuncne relatko tam nemam. Len tu skrinku nemozem nikde zohnat, cislo skrinky je BSM - L05-00 ; 9658539580 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim to este poriadne popozerat, ale mam pocit ze toto je na mna moc. Vo stvrtok mam auto zaviest k mechanikovi co mi odporucil kamarat. Dam vediet ako to dopadlo.

Dufam ze nie tak ako mi jeden menil spojku, neslo mu povolit napravnicu, tak mi to vratil ze to nejde. Tak som sa musel potrapit sam a nastastie sa podarilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Po dlchsom case som si prisiel po radu od skusenych kedze ja uz som v koncoch auto pocas jazdy zdochlo a nejde nastartovat chyba bola jedina a to p0340 ale tato chyba tam je uz asi 5 rokov cize som myslel ze snimac je kaput snimac vymeneny ale nestartuje stale tak logicky nakolikoval som rozvody su ok auto na sprej chyta, hladal som dalej zistil som ze je maly tlak na rampe alebo lepsie povedane ziadny pri starte je na rampe je max 68 bar co je malo tak som vymenil sinmac na rampe a nic sa nezmanilo tak som odpojil trubku od vstreku a ked zapnem kluc tecie nafta cize cerpadlo v nadrzi ide ked auto startujem tak prud je silnejsi ale nie taky ako by mal byt malo byt striekat z trubky a nie tiect len taky jemny prud nafty, zacal som hladat preco je to tak pozeral som poistky a na poistky cislo 5 v motorom priestore nieje prud po zapnuti kluca ani pri starte a teraz otazka ma niekto schemu zapojenia motora 2,2 hdi 94kw can zbernica , poistkovu skrinku mam taku ako o 2 prispevky vyssie kable na snimac vacky som kontroloval odpojil som konektor ecu a skusal som ktore piny to su a kable na vacku su ok vopred dakujem za odpovede nechapem co sa stalo mohlo len tak pocas jazdy odist bsm ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v ktorej casti pozerat, pozeral  som cast ktora ide od cerpadla a dosiel som po starter

a este jedna otazka tebe neslo palivove cerpadlo v nadrzi alebo vysokotlake na motore, lebo mne cerpadlo v nadrzi ide na 2 zapnutie kluca natlaci skoro pol litra

Upraveno uživatelem Lubo§
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,mne vletela šrúbka m6,cez otvor na prevodovke do spojky a takto dopadli drážky na zotrvačníku.Vezmi mobil a pozri do otvoru na snímač kľuky či tam nebude prekvapenie,diagnostika stále iba p0340.Trvalo to 10 mesiacov,kým som na to prišiel.

20200505_084005.jpg

20200802_200715.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
V 14. 6. 2020 at 12:51, Lubo§ napsal:

Tak aktualizujem to tu auto stale nestartuje, vybral som celu motorovu kabelaz rozobral ju presvietil vsetky kable z h7 ziarovkov kable su vsetky ok tak som dal na kontrolu riadiacu jednotku dufam ze tam nieco najdu lebo uz nemam nervy

Ako si dopadol. Hladam inspiraciu. Pre moju P0341.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

No tak moj pripad bol rovnaky ako ukazoval kolega nieco odpadlo zo spojky a polamalo snimac kluky, kym som vybral tu odlomenu cast zo spojky polamalo mi 3 snimace uz som ho potom menil na ceste za par minut este aj teraz mam jeden v aute keby ho zas polamalo nastastie uz to nespravilo 15 000 km a zatial to funguje

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...