Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pozor!! v Zapadnich Tatrach se kradou i stara kola :(((


Emiš

Recommended Posts

To co se mi stalo bych nikomu nepral. Na vanoce jsme si naplanovali s kamarady prechod hrebene zapadnich Tater. Zaparkovali jsme na obvyklem miste a vysli jsme na hreben ale pocasi nas po dvou bivacich vyhnalo zpet. Celodenni sestup z hrebene v metrovem cestvem snehu nas dost vycerpal. To nejhorsi ale bylo, ze kdyz jsme prisli na parkoviste promrzly ve 4 hodiny odpoledne tak moje auto stalo na spalkach a byli pryc vsechna kola vcetne sroubu. Ktera narusena lidska osobnost tohle muze udelat vazne nechapu, kdybych mel elektrony a pekny novy gumy tak nereknu, ale ja mam starou 205tku disky byli zrezly a gumy meli letos posledni sezonu.

Vazne to nechapu jak to muze nekdo udelat?

Volali jsme policii ti nas aspon odvezli vsechny ctyry do Liptovskeho Mikulase. Zkusili obvolat servisi ale gumy jsme nesehnali. Takze jsme vybrali penize a jeli domu vlakem.

Chudak auto mam ted jen strach aby mi ho neukradli uplne, nez prijedu s novymi koly :((

Pisu to jako varovani davejte pozor krade se snad uplne vsude a vsechno ty kola byli na odpis v bazaru bych za ne nedal s diskma ani 2000kc a stejne je nekdo pod horama vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně aby si večer nepřišli pro zbytek :bojim ty staré kola alespon nebolí tolik co nové ale i tak jed domů vlakem a nechat tam auto, by se mi nechtělo :( v tatrách se asi ted dost často krade, vím že loni hodně vykrádali auta přímo v campech (např. eurocamp) :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt hrozný:bojim já se snažím dávat auto někde lidem hodně na oči,ale stejně lidi sou ku*vy!Jinak koukám že na slovensku sou policajti aspon trošku ochotnější a obvolaj servisy,u nás by řekli no jo no to je normální a konec:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Hezký. A to tam chci jet někdy na jaře. To na Moravě mi ukradli jen poklice...

V Praze cepicky ventilku (v lepsim pripade), na Morave poklice, na Slovensku cely kola, na Ukrajine rovnou cely auto a dal te uz i zastrelej, tak to jsme na tom jeste dobre ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštíku nech bejt....zkus se zeptat někoho ze západu, jak nahlížejí na ČR jako na zemi, kam mají jet třeba na dovolenou...když jsem byla ve Švýcarsku, tak mi ta rodinka líčila, kolikrát už jejich známým v Čechách odrbali celé auto, a že je standardní, že jakmile se tohle stane, podruhé už jim auto na cestu do Čech žádná pojiš?ovna nepojistí, že jsme dost riziková země :(

Zajímalo by mě, kde se teda všechen ten automateriál vyskytuje, když čím víc na východ, tím víc se toho nakrade :) :) :) Asi v Japonsku a USA...:D :D :D Což mi připomíná ten vtip, jaký je důkaz, že je země kulatá?......kdysi dávno jsme se na východ vysr***....a ze západu přišlo hovno :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...