Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdový spínač


angell

Recommended Posts

Zdravím. Mám dotaz ohledně bratrovi 306. Svítí kontrolka motoru- mechanik podle dia zjistil jedinou závadu a to prý chybný spínač brzd. Vůbec netuším jakou to má spojitost s motorem. Brzdová světla fungují normálně protože jsme to auto včera převáželi ze servisu domů. V případě že by byl špatný, jak se vyndává? Není tam moc místa pro manipulaci a také nevím jak je přichycen. Za jakoukoli odpověď předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 9. 2016 at 18:44, angell napsal:

Zdravím. Mám dotaz ohledně bratrovi 306. Svítí kontrolka motoru- mechanik podle dia zjistil jedinou závadu a to prý chybný spínač brzd. Vůbec netuším jakou to má spojitost s motorem. Brzdová světla fungují normálně protože jsme to auto včera převáželi ze servisu domů. V případě že by byl špatný, jak se vyndává? Není tam moc místa pro manipulaci a také nevím jak je přichycen. Za jakoukoli odpověď předem děkuji

tak vytáhnout už není problém ale spínač je jak nový a funguje bez problémů. Je 2 pinový a vedou k němu 4 drátky. Kde ještě může být problém?

Tak přímo spínač to není- byl vyměněn a žádná změna a chyba stále trvá a nejde vymazat. Co vše je okolo brzd může způsobit tuto chybu že svítí pouze kontrolka motoru?

 

Upraveno uživatelem angell
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poradí někdo co by mohlo být s tím spínačem? Díky tomuto klubu jsem zatím vše vyřešil a čekal jsem že by někdo mohl poradit i s tímto problémem. Potřebuji s autem na STK a bojím se že pokud bude svítit kontrolka dia tak se se mnou moc bavit nebudou i když vše funguje. V žádných schématech jsem to nenašel a to mám snad kompletní el.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...