Jump to content

Recommended Posts

• Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Takže mnozí to už ví, ale pochlubím se aspoň zde. Nový stroj byl pořízen. Jak jsem avizoval je to Kawasaki Versys 650, rv 2011, najeto cca 25 tis. v celkem neokoukané červené barvě. Podařilo se mi seh

Takže aby to nevypadalo, že jsem se přes zimu flákal   Akutální stav tachometru 39 534 km Po novém roce jsem zahájil přípravu na sezónu: - došlo ke kompletnímu odstrojení skútru

Jakého parťáka sis vybral, takového máš

Posted Images

1200 kus origo ale da se za pulku koupit i silnejsi od stellantise. ja kupoval pres Schaffer&Sykora tusim meli 440Nm a pohoda. vem stary tlumic a najdi si kdo v tvem okoli umi prodat plyn vzpery Stabilus , podle rozmeru stareho nd v katalogu najdou spravny typ a objednaji.

tak kecam je tam origo 140Nm a ja daval 200Nm

Edited by Pe.Tr
uprava nazvu nd
před 1 hodinou, Palos UB napsal:

Dobrý den,

mám prosbu , potřebuji  vyměnit vzpěry na sedle u Satelise 400 . Nemůžu je nikde sehnat . Poradíte . Děkuji Pavel

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

1200 kus origo ale da se za pulku koupit i silnejsi od stellantise. ja kupoval pres Schaffer&Sykora tusim meli 440Nm a pohoda. vem stary tlumic a najdi si kdo v tvem okoli umi prodat plyn vzpery Stellantis , podle rozmeru stareho nd v katalogu najdou spravny typ a objednaji.

tak kecam je tam origo 140Nm a ja daval 200Nm

tak jsem ti to dokonce i dohledal 😘😂

Stabilus 2142LH  , napsal jsem ted svemu prodejci jaka je aktualni cena

DSC_1438.jpg

Edited by Pe.Tr
uprava nazvu nd

Móóc děkuji , hned začnu hledat.

Můžeš prosím poslat kontakt na Tvého prodejce. Seznam to nenašel.

Edited by pavelu96
Nepiš dva příspěvky za sebou - použij Upravit

@OK406 Je to univerzální motorka na cestování, blbnutí i na jízdy kolem komína. Vlivem drobné nehody mám už druhý Versys! Byl jsem s ním extrémně spokojený, tak jsem pořídil to samé v novějším kabátě (rv. 2015) a je to zas o level výš. Má lepší průběh výkonové křivky a o fous kvalitnější podvozek. Celkově mám na Versysech najeto přes 25 tis a musím říct, že je to nenáročný na servis, pohodlný, ale zároveň neskutečně zábavný stroj.