Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schreekův Satelis 400


Recommended Posts

1200 kus origo ale da se za pulku koupit i silnejsi od stellantise. ja kupoval pres Schaffer&Sykora tusim meli 440Nm a pohoda. vem stary tlumic a najdi si kdo v tvem okoli umi prodat plyn vzpery Stabilus , podle rozmeru stareho nd v katalogu najdou spravny typ a objednaji.

 

tak kecam je tam origo 140Nm a ja daval 200Nm

Upraveno uživatelem Pe.Tr
uprava nazvu nd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Palos UB napsal:

Dobrý den,

mám prosbu , potřebuji  vyměnit vzpěry na sedle u Satelise 400 . Nemůžu je nikde sehnat . Poradíte . Děkuji Pavel

 

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

1200 kus origo ale da se za pulku koupit i silnejsi od stellantise. ja kupoval pres Schaffer&Sykora tusim meli 440Nm a pohoda. vem stary tlumic a najdi si kdo v tvem okoli umi prodat plyn vzpery Stellantis , podle rozmeru stareho nd v katalogu najdou spravny typ a objednaji.

 

tak kecam je tam origo 140Nm a ja daval 200Nm

tak jsem ti to dokonce i dohledal 😘😂

 

Stabilus 2142LH  , napsal jsem ted svemu prodejci jaka je aktualni cena

 

DSC_1438.jpg

Upraveno uživatelem Pe.Tr
uprava nazvu nd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OK406 Je to univerzální motorka na cestování, blbnutí i na jízdy kolem komína. Vlivem drobné nehody mám už druhý Versys! Byl jsem s ním extrémně spokojený, tak jsem pořídil to samé v novějším kabátě (rv. 2015) a je to zas o level výš. Má lepší průběh výkonové křivky a o fous kvalitnější podvozek. Celkově mám na Versysech najeto přes 25 tis a musím říct, že je to nenáročný na servis, pohodlný, ale zároveň neskutečně zábavný stroj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...