Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tlumiče


Guest micronaut

Recommended Posts

Původně zaslal: Steve McSteve

preco chces davat z tych aut tlmice,,,, ved to nieje az taky drahy artikel,,,, nemozu byt rovnake napravy,,,, je tam rozdiel v rokoch vyroby,,,, mozno sa mylim,,, ale na bazare je dost inzeratov kde sa predavaju aj tlmice

A na to jsi přišel jak, že nápravy nemohou být stejné??? Jistěže jsou stejné - zadní se 405, a přední s 306!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest micronaut

takže teda jak?..mám možnost dostat za hubičku celou zadní nápravu s partnera i tlumiče a je to min. jeté....myslím že by mě to tak vyšlo laciněji než repasovat a kupovat nové....jen jestli to do 405ky pasuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: micronaut

takže teda jak?..mám možnost dostat za hubičku celou zadní nápravu s partnera i tlumiče a je to min. jeté....myslím že by mě to tak vyšlo laciněji než repasovat a kupovat nové....jen jestli to do 405ky pasuje

Věř oddiemu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen tlumiče, budou zřejmě i silnější torzky a stabilizátor - podle verze, je jich několik jak u 405, tak u Berlinga/Partnera. Doporučuju ty tyče změřit šuplerou a porovnat... Jinak jestli to má být místo repase celé nápravy - výměna celé nápravy kus za kus, tak bych si to tam asi klidně dal (záleží na ceně), pokud chceš měnit je tlumiče, tak bych koupil nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...