Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodej v ČR


parizov

Recommended Posts

Ono i u ASX je polovina prodaných aut 4x2. Ale není to o chlubení. Souhlasím, že pro běžné auto ten hybrid stačí, to neříkám. Nicméně třeba u 508 tahle technologie sežere přes sto litrů z kufru, přidá 200kilo baterek, takže že by to bylo nějak výhodnější, než klasické 4x4. Chci 4x4 na běžné auto. Vliv na spotřebu to má minimální a dává mi to skoro 90% jistotu, že se nebudu muset matlat s řetězama. Není to o tom, že bych s tím chtěl jezdit mimo silnice. S autem, se světlo výškou kolem 15cm se to stejně nedá, to možná tak s C5. Třeba kámoš to má proto, že jinak vlek s lodí k vodě nedotáhne, zvlášť v zimě.

P.S.: Subaru si na týle "módě" vybudovalo image a vcelku se mu daří ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem u nás v zimě vyjel vždy všude. I po neprohrnované cestě mezi Říčkami a Zdobnicí. Chce to mít jen pořádný vzorek a jet s rozumem. Jednou jsem zapadl, to jo. Ale vlastní vinou parkování v závěji, kde se auto protálo a sedlo si na břicho. :D A když potřebuji do sněhu nebo na nepřístupnou cestu, tak kámoš má pracovní čtyřkolku s navijákem. ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...