Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Soutez kdo doveze dal naklad snehu...


Vvitty

Recommended Posts

uz den nesnezi a vypada to, ze letos uz ani padat nebude, aspon v Praze. Tak proc proboha jsou lidi liny si odmest i ten bordel na strese, kdyz uz musi nekam jet?? Jednak to lita ostatnim na sklo a aby clovek porad umejval, ale hlavne to ma krasnou schopnost spadnout najednou na predni sklo pri prudkem zabrzdeni, ridic se lekne a .... :myslim to je vazne problem si to odmest?? ani jsem takove nepocital...

extrem byla Octavka, ktera mela pouze odhrnuty predni sklo steracem, na zadku pokus o sjezdovku a na obou bocich nalepenej nafoukanej snih tak, aby nebylo videt. Trosku mi to pripominalo vyhled z tanku (vcetna zimni kamuflaze :D )... copak takovy clovek asi udela, az nekdo pojede z prava a bude mit prednost???

ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je to pro některý lidi strašnej problém vzít rukavici se smetáčkem a malinko to očistit. :grr

No a ty co jsou líný ometat i boční okna bych střílel, nebo alespoň pořádnou pokutu napařil. Vždy? je to horší než zatmavený fólie. Stejný jako omrzlý skla a na předním vyškrabaný okýnko 20x20. Pár facek a kopanec do pr...e by možná pomohl. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se těm lidem divím, tahat s sebou na střeše a kdoví kde jinde 50kg sněhu navíc........:grr

Já osobně auto vždycky kompletně ometu a při příjezdu mu i z podběhů sundám ten nalepenej sníh, kterej pak když zmrzne při další cestě šourá o kola, nebo odpadne při jízně rovnou pod kolo a dvakrád příjemný to není.

Ta investice 90Kč do koš?átka v mototechně se určitě vyplatí.:super

[upravil dne 30/12/05 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Vopičí

Ta investice 90Kč do koš?átka v mototechně se určitě vyplatí.:super

[upravil dne 30/12/05 Vopičí]

U vás máte ještě Mototechnu?

Neé, ale já tomu tak říkám pořád, mě se to líbí mnohem víc než prodejna autodoplňků atd..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

tady ještě něco padá :mrk

jinak tu jsou stejní lenoši řidiči :bojim ale už jsem viděl i borce co sundával ze střechy u auta sních lopatou :o

lol :D :D:D co mel za auto? a nebylo to sousedovo? :D :D

jinak ja obvykle ometu dvere ridice, abych mohl nastartovat a nechat bezet motor, horkej vzduch na predni okno a rozmrazovani zadniho... nez ometu zbytek auta, krasne povoli namraza na sklech a jde to dolu samo. teda, jeste lepsi byý bylo mit nezavisly topeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Hoši ,co parkovali v Rožnově přes noc u fabriky měli dobrých padesát čísel sněhu na střechách,a to přestalo sněžit ráno ve čtyři.Měli nastartováno,okna nečistili,pokuřovali a pokukovali na dvě dámy,které usilovně dřely námrazu z předního skla,ale nenastartovaly si!Nebyly to blondýny.Hoši dokouřili,vlezli do aut,pustili stěrače a odjeli.A ze střech jim prášil prašan....P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

tady ještě něco padá :mrk

jinak tu jsou stejní lenoši řidiči :bojim ale už jsem viděl i borce co sundával ze střechy u auta sních lopatou :o

lol :D :D:D co mel za auto? a nebylo to sousedovo? :D :D

jinak ja obvykle ometu dvere ridice, abych mohl nastartovat a nechat bezet motor, horkej vzduch na predni okno a rozmrazovani zadniho... nez ometu zbytek auta, krasne povoli namraza na sklech a jde to dolu samo. teda, jeste lepsi byý bylo mit nezavisly topeni :D

sice shade 120 ale celkem v dobrém stavu, šel mi z toho mráz po zádech :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou se nám stalo, že byly auta zapadaný až nad střechu. Byly vidět jen části zahrádek na autě. Bylo to v Krkonoších na malém parkoviš?átku u silnice. Jak celou noc chumelilo a cestáři shrnovali, tak nám je úplně zasypaly. Místo lyžování se celej den odhazoval sníh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

prave strecha je super, jak se vevnitr topi, tak se spodek rozmoci a pak staci ostre zabrzdit a vsechno leti na predni sklo... a vidis jen bilou tmu :o

mno nic, to byl jen takovy vykrik do tmy :D

nehledě na to že to může udělat rejhy na kapotě a na střeše jak to bude padat:roll

Trundík:u nás je snad ještě taky mototechna,nebo jak se to jmenuje?!

Vopičí:bodejt by sis to z plátěný střechy neomet:D jinak já ty podběhy a prahy taky celý ometám,už jen z důvodu že si říkám že se části kastle od těch hroud naložej do soli a začne to kvíst:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...