Jump to content

Soutez kdo doveze dal naklad snehu...

Vvitty
 Share

Recommended Posts

uz den nesnezi a vypada to, ze letos uz ani padat nebude, aspon v Praze. Tak proc proboha jsou lidi liny si odmest i ten bordel na strese, kdyz uz musi nekam jet?? Jednak to lita ostatnim na sklo a aby clovek porad umejval, ale hlavne to ma krasnou schopnost spadnout najednou na predni sklo pri prudkem zabrzdeni, ridic se lekne a .... :myslim to je vazne problem si to odmest?? ani jsem takove nepocital...

extrem byla Octavka, ktera mela pouze odhrnuty predni sklo steracem, na zadku pokus o sjezdovku a na obou bocich nalepenej nafoukanej snih tak, aby nebylo videt. Trosku mi to pripominalo vyhled z tanku (vcetna zimni kamuflaze :D )... copak takovy clovek asi udela, az nekdo pojede z prava a bude mit prednost???

ach jo...

Když ono je to studený a ruce ve styku s tím křehnou.:D Ale je fakt, že mi při jízdě vadilo, jak to pořád padalo na zadní sklo. Příště už to určitě ometu. (jinak jsem to očistil všechno kromě střechy, oni už to ty ruce vážně nebraly:()

No on je to pro některý lidi strašnej problém vzít rukavici se smetáčkem a malinko to očistit. :grr

No a ty co jsou líný ometat i boční okna bych střílel, nebo alespoň pořádnou pokutu napařil. Vždy? je to horší než zatmavený fólie. Stejný jako omrzlý skla a na předním vyškrabaný okýnko 20x20. Pár facek a kopanec do pr...e by možná pomohl. :bojim

Já se těm lidem divím, tahat s sebou na střeše a kdoví kde jinde 50kg sněhu navíc........:grr

Já osobně auto vždycky kompletně ometu a při příjezdu mu i z podběhů sundám ten nalepenej sníh, kterej pak když zmrzne při další cestě šourá o kola, nebo odpadne při jízně rovnou pod kolo a dvakrád příjemný to není.

Ta investice 90Kč do koš?átka v mototechně se určitě vyplatí.:super

[upravil dne 30/12/05 Vopičí]

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Vopičí

Ta investice 90Kč do koš?átka v mototechně se určitě vyplatí.:super

[upravil dne 30/12/05 Vopičí]

U vás máte ještě Mototechnu?

Neé, ale já tomu tak říkám pořád, mě se to líbí mnohem víc než prodejna autodoplňků atd..;)

Původně zaslal: mk405

tady ještě něco padá :mrk

jinak tu jsou stejní lenoši řidiči :bojim ale už jsem viděl i borce co sundával ze střechy u auta sních lopatou :o

lol :D :D:D co mel za auto? a nebylo to sousedovo? :D :D

jinak ja obvykle ometu dvere ridice, abych mohl nastartovat a nechat bezet motor, horkej vzduch na predni okno a rozmrazovani zadniho... nez ometu zbytek auta, krasne povoli namraza na sklech a jde to dolu samo. teda, jeste lepsi byý bylo mit nezavisly topeni :D

Ahoj.Hoši ,co parkovali v Rožnově přes noc u fabriky měli dobrých padesát čísel sněhu na střechách,a to přestalo sněžit ráno ve čtyři.Měli nastartováno,okna nečistili,pokuřovali a pokukovali na dvě dámy,které usilovně dřely námrazu z předního skla,ale nenastartovaly si!Nebyly to blondýny.Hoši dokouřili,vlezli do aut,pustili stěrače a odjeli.A ze střech jim prášil prašan....P806

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

tady ještě něco padá :mrk

jinak tu jsou stejní lenoši řidiči :bojim ale už jsem viděl i borce co sundával ze střechy u auta sních lopatou :o

lol :D :D:D co mel za auto? a nebylo to sousedovo? :D :D

jinak ja obvykle ometu dvere ridice, abych mohl nastartovat a nechat bezet motor, horkej vzduch na predni okno a rozmrazovani zadniho... nez ometu zbytek auta, krasne povoli namraza na sklech a jde to dolu samo. teda, jeste lepsi byý bylo mit nezavisly topeni :D

sice shade 120 ale celkem v dobrém stavu, šel mi z toho mráz po zádech :roker

jednou se nám stalo, že byly auta zapadaný až nad střechu. Byly vidět jen části zahrádek na autě. Bylo to v Krkonoších na malém parkoviš?átku u silnice. Jak celou noc chumelilo a cestáři shrnovali, tak nám je úplně zasypaly. Místo lyžování se celej den odhazoval sníh

Původně zaslal: Vvitty

prave strecha je super, jak se vevnitr topi, tak se spodek rozmoci a pak staci ostre zabrzdit a vsechno leti na predni sklo... a vidis jen bilou tmu :o

mno nic, to byl jen takovy vykrik do tmy :D

nehledě na to že to může udělat rejhy na kapotě a na střeše jak to bude padat:roll

Trundík:u nás je snad ještě taky mototechna,nebo jak se to jmenuje?!

Vopičí:bodejt by sis to z plátěný střechy neomet:D jinak já ty podběhy a prahy taky celý ometám,už jen z důvodu že si říkám že se části kastle od těch hroud naložej do soli a začne to kvíst:grr