Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Coupe 406 zapalovací rampa


Devr

Recommended Posts

Zdravím, myslím , že mám vadnou zapalovací rampu, ale nevím to jistě, auto často při akceleraci škubne,

že dám málem hlavou o sklo :)  svíčky to nejsou, měnil jsem a dělá to dál, každopádně diagnostika říká.

Diagnostika elektronických systémů PEUGEOT IAW 4.8P Paměť závad.

P0351 Cívka zapalování A primár/sekundár

P0352 Cívka zapalování B primár/sekundár

P0351 Cívka zapalování A primár/sekundár

Počet závad 3

Nejlépe bych jí tak potřeboval vyzkoušet, tak se tady chci poptat zda jí nemáte náhodou někdo doma.

Nerad bych jí koupil za trojku a pak se ukazovalo antipolution na displeji dál :)

 

Je to tahle:

 

 

 

 

post-0-14109607529103.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tobe to vypisuje v diagnostice ty stejne chyby jako pisu ja (P0351) atd?

Mne diagnostiku delal znamej borec ve Fiatu,ale myslim si, ze byto chtelo zajet na origo diag primo do Peugeotu, ktera bude myslim podrobnejsi a vice prozradi. Jenze ta cena, ptal jsem se v Brne v Peugeotu a zakladni diagnostika zacina na 1200 :( . Potom jeste zkusit sehnat nejakeho meshose co vlastni diagnostiku pp2000 Lexia3 + interface Citroen/Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, píše mi to stejné chyby - číselný kód. Diag je Delphi, taky univerzální ... Mám pocit, že na vině bude nějaký studený spoj. Všiml jsem si, že mi hláška vyskočí často při nějakém otřesu- když jsem fičel po staré panelové cestě, tak mi to tam skákalo furt a pípalo snad nepřetržitě..ale nikde jsem nic nenašel :( možná je to chyba přímo na desce ŘJ se kterou jsem měl svoje trable ...viz starší příspěvky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Takže, žádná zapalovací rampa ....naštěstí, jsem koupil nové čidlo teploty vody co je zašroubované v hlavě a vše ok, cukání, samoakcelerace, volnoběh a chyba je přyč na displeji :D

To by člověk nevěřil co může podělaný čidlo za 350 Kč nadělat paseky.

Lambdy také OK na diagnostice na grafech :)

 

To: Slayer....zkus to taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...