Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplota oleja u 1,6 HDi


Martinsk

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Potřeboval bych poradit od někoho kdo má stejně jako já u 407ky 2.0 HDI. Zdá se mi že mi špatně ukazují budíky teplot motoru. Při městském provozu mi teplota vody nepřeleze přes 70stupňů a olej je tak na 90 (alespoň podle budíků). Poraďte mi někdo co stím a jestli to už také někdo řešil. Zdá se jako by byly špatná čidla, ale obě? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

mám prosbu něměnil jste náhodou někdo teplotní čidlo vody? Mám podezření že mi fakt blbě ukazuje a rád bych ho vyměnil. Nechci to ale nechávat děla v Peugeotu, kde mi řekli že čidlo stojí +-800,- a za 3000,- práce:( to i kdybych to měl dělat celý víkend tak ty prachy jim za to nedám:bacha Může mi sem někdo vložit obrázek kde ho najdu, případně pár rad čeho se vyvarovat při výměně?

Jo a sorry že to dávám sem, je to nejbližší téma mého problému a nechci zakládat další topic a zbytečně spamovat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,po delší jízdě tam musí být stejná teplota,jako v motoru--ale po zastavení běž měřit,teplota pod kapotou po vypnutí motoru stoupá...

taky dej pozor při otevírání nádobky--vem si hadr a rukavice !!! Ty zavařovací teploměry jsou dost přesné a nezávislé na

stavu čidla,napětí v síti atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

jo,po delší jízdě tam musí být stejná teplota,jako v motoru--ale po zastavení běž měřit,teplota pod kapotou po vypnutí motoru stoupá...

taky dej pozor při otevírání nádobky--vem si hadr a rukavice !!! Ty zavařovací teploměry jsou dost přesné a nezávislé na

stavu čidla,napětí v síti atd.

A jakou teplotu bych měl zhurba naměřit? protože budíky mi ukazují slabých 60 stupňů a to se fakt nezdá, to samý u oleje. při delší trati a vyšší rychlosti se sotva ani nezvednou z nuly:myslim

[upravil dne 10/6/09 Brizan]

[upravil dne 10/6/09 Brizan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...