Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

při jízdě totálně zdechl


jaroul21

Recommended Posts

Zdravím všechny. Dnes, jako každý jiný prac. den za jízdy přes obec (50 km/h) zničehonic P 307 1,6Hdi zdechl a pak vyskočila hláška "ABS/ESP" a hned nato "nízký tlak oleje". A NEJEDE A ANI NEŠKYTNE" Prosím, co to může být. Vše důležité bylo za poslední 3 měsíce vyměněno - EGR, rozvody před 20,000km spojka, brzd. destičky a já nevím co všechno. Za posledních 12 měs to dalo tak za 100.000Kč. DÍKY za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mel jsem to same, a u mne byl vadny konektor na snimaci tlaku paliva. Po prepinovani ok. Podle diagnostiky tentkrat P0192 nebo P0193, uz fakt nevim presne (jedno je nizky druhy vysoky tlak paliva). Po zdechnuti nenastartovatelne. Ale treba druhy den se tvarilo, ze je vse ok - ale jen par km. Mozna by stlao za to, tam zespodu zkusit strcit ruku a trochu s nim zahybat. Zespodu proto, ze zespodu by tam snad mohl byt trochu pristup bez sundavani cehokoliv - teda az na kryt motoru. Shora se musi sundat sani, palivovy fitr, filtrbox a mozna i EGR. Snimac je totiz az pod EGRem.

Idealni by bylo sjet diagnostikou, k jake chybe doslo. 

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Tak hotovo, opraveno. Vadný "spodní" snímač tlaku oleje. Spolu s ním vyměněn i klínový řemen. Cena. 3.000,-

Tímto chci všem zde píšícím moc poděkovat, za rady a poznatky a popřát všem členům klidné Vánoce a pohodový Nový rok 2017.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mám ještě J5 s nádstavbou Hobby,  takže Peugeot neopouštím.

Ještě jednou mooooooooc děkuji.

Upraveno uživatelem Péťa
inzerce patří do inzerce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím znovu kamarády, kteří řešili se mnou mé problémy a chtěl bych znovu poradit. 

1. Dá se nějak vylepšit příjem rádia? Anténní prut vyměněn za nový - bez zlepšení.

2. Na dveřích řidiče nefunguje ani na jednom tlačítku dojezd oken do horní ani dolní polohy, na ostatních dveřích fungují tlačítka bez problémů a to i na dálk. ovládání klíčkem.

Předem děkuji

Peugeot 307 SW 1.6Hdi r.v. 2005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anténa - koroze v patě antény anebo zničený zesilovač v patě antény. Rozdělej vzadu stropnici, odmontuj kabel a na střední vodič kabelu připoj ještě metr drátu, mělo by to hrát perfektně. Pokud nejsi elektrikář, tak navštiv elektrikáře. Minule jsem to tady někomu vysvětloval a marné, vše marné...

Tlačítka - prý pomůže vyčistit, anebo nahraď z vrakáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, ale ty tlačítka se mi nějak nepozdávají, že nefunguje ani jedno ze čtyř v těch řidičových dveřích. A z tý elektriky strach nemám, horší to bude s tou stropnicí, abych něco nepoškodil, na mé staré Opel Astře jsem čalounil strop komplet sám, ale Němec a Francouz může být velký rozdíl.

Ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...