Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha motoru 2.0HDi


RomanK

Recommended Posts

před 21 hodinami, Roman 1173 napsal:

Chlapy přidám se do tématu 307 2.0 hdi 66 kW r.v. 2001  vstřikování Bosch stejná závada. Auto jede v pohodě po vypnutí zapalování motor běží cca 3 sekundy a po opětovném nastartování hláška na displeji , oranžová kontrolka a padne do nouzáku. Diag (Delphi) hlásí P 1138 mám i PP 2000 ale nemám dam k autu. Regulátor dáván loni v březnu úplně nový od Bosche. Po vymazání chyby šel motor do otáček ale po cca 40 km už nejde vymazat ani chyba,respektive jde ale hned skočí zpět. Můžete poradit popřípadě nasměrovat? Mám Partnera se stejným vstřikováním i motorem ale nechce se mi zkoušet přendávat díly stylem pokus omyl. 307 je manželky auto a potřebuju alespoň jedno auto pojízdný :-(

To čo za blbosť????? .....nemám DAM k autu....??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud připojím diag (PP2000) k autu musím zadat DAM co je na štítku na sloupku řidiče,bohužel štítek zmizel kdesi v minulosti ( nejsem první majitel) tudíž mně diag nepustí dál.U novějších aut si diag vše vyčte sám ale tady musím vše zadat ručně. Univerzální diag Delphi je bez problémů ale zase není tak přesná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Roman 1173 napsal:

RomanK ten regulátor jste vyměnili za funkční odzkoušenej ? Jinak mi kolega radil zkontrolovat kabeláž a svorkovnice k čidlu na rampě . 

Romane, regulátor je zatím původní, měnili jsme jen čidlo na rampě - nové. S tou kabeláží dám tip mechanikům, dík :-)

 

Upraveno uživatelem RomanK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, HonzaC2 napsal:

Ja mel vadny jen konektor na cidle snimace tlaku nafty v common railu. Muj konektor byl prepinovan a od te doby je chyba ta tam. Bylo to v autorizaku za 500Kc.

A Honzo, ten konektor nevím, opět zkusím dát tip.... Ale už je to dlouho, nejhorší je, že se bojím s autem jet někam dál, aby se to nepo*ralo zrovna v tu nejhorší chvíli....No uvidíme... A ty máš diagnostiku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...