Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antipollution fault - chyba p0130 , p0136 - VYŘEŠENO!!!


Instalathorcz

Recommended Posts

Chtěl bych se podělit o svou osobní zkušenost s touto chybou čím to také může být. Na internetu je totiž asi 500 stejných problémů ale bohužel většina lidí jsou banda idiotů co po vyřešení problému nenapíšou nikde co to bylo a vezmou si to do hrobu. Měl jsem delší dobou problém s touto chybou a nevěděl jsem čím to je. Autorizovaný servis se opět ukázal jako neschopná banda vyžírků kde si vezmou jen peníze za diagnostiku která jim ukáže to stejné co mi ukázala moje diagnostika za 1500 Kč a to že problém je prý v lambda sondách. Připadalo mi to jako velký nesmysl protože sonda nemůže odejít za půl roku a určitě ne obě nové zároveň. Začalo to tím že jsem u sond natáhl falešnou kostru na matku karosérie což bylo řešení dočasné. Začalo to po čase znova a připojila se k tomu chyba čidla rychlosti. Bylo mi to divné a viděl jsem to jako poruchu někde na kabelech ale i přesto jsem se čidlo rozhodl vyměnit. Výměna mě stála asi 500 kč za díl a litr oleje z převodovky na obličeji ale vida už se ani jedna chyba neobjevila. Klasická elektrika Francouzů mi potvrdila že chyba co napíše diagnostika vždy nemusí být to co to píše. Hlavně mě zarazil autorizovaný servis když mi řekl že tahle chyba není běžná a neví co to je přitom jsou antipollution fault plná peugeot fóra. Takže pokud máte ten problém zkusil bych to čidlo. Škoda měnit to určitě neni protože to stejně jednou odejde a 500 Kč je lepší risk než vysolit třeba 1200 za diagnostiku kde vám nakonec řeknou že neví čim to je. Doufám že to někomu pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...