Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2. servisná prehliadka


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

Asi záleží jak moc pečlivý chceš být, zda dopřeješ lepší péči či jen to nutné podle km a servisní knížky. Zde jsou uvedené intervaly(roky či km) u jednotlivých hlavních položek. Mohu najít co jsem dělal po 2 letech.

OptiWay - bylo(je?) několik variant, ty se lišily rozsahem co pokrývají a délkou(km/roky), podle toho taky stojí. Doporučuji si DŮKLADNĚ přečíst co tebou vybraná pokrývá a za jakých podmínek. Klidně si od nich nech poslat návrh smlouvy OptiWay, to moc veřejně k dostání není.

Mě nedávno na OptiWay Garance měnili komplet zadní světlomet - řada ledek přestala svítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

2. roční prohlídka - balík roční údržby(výměna oleje, kontrola vozu...) + věci navíc

Výměna:

  • Olej + olej. filtr,
  • Vzduchový filtr motoru
  • Pylový filtr kabiny
  • Brzdová kapalina

Doplnění:

  • Nemrznoucí chladící kapaliny - v ceně roční údržby
  • Náplně do ostřikovačů - cca 1-2l - v ceně roční údržby

Oprava:

  • Vzpěry zadního dílu výfuku - zavaření - v ceně roční údržby

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Opět zdravím,

byl jsem teď cca 1,5 měsíce pryč a před odjezdem jsem to nestihl nechat opravit.

Oficiální info od Peugeota: Mluvil jsem s přijímacím technikem jen po telefonu. Po telefonu nezněl překvapeně že o tomto slyší a z hlavy mi vysypal informaci, že Peugeot samotné náhradní držáky nemá, jen v sadě s celým koncovým výfukem, ale že pokud si seženu druhovýrobu, namontují mi to.

Můj postup: Na reklamaci jsem to po zkušenostech s kotouči ani nezkoušel, to mi za ten čas zbytečně vynaložený nestojí. Ale možná by se to dalo uhádat(jelikož už to zavařovali, mám to na fakturách) na výměnu celého koncového dílu výfuku. Sehnal jsem si druhovýrobu(odkaz). Mezitím viděl fotky známý a říkal, že to není způsobeno reznutím, ale tím, že se z držáku stal galvanický článek, materiál "zmizel" a bylo by dobré ho ukostřit. Dnes jsem to nechal vyměnit a ukostřit. 

 

Takto to vydrželo 5tis. km :-D

20161120_183442.thumb.jpg.f94101fcd3e49f4774dcd7ae4ea03b78.jpg

 

I druhý držák výfuku to má za sebou, to co tam chybí drželo výfuk, dnes přivařena ta "osička" přímo k výfuku. Fotku zavařeného jsem zapomněl udělat.

20170516_095626.thumb.jpg.311acb77294ba45007f73e9cc4d35510.jpg

20170516_102054.thumb.jpg.e8eddde95bd561d855822cadb4ad239c.jpg

 

Finále vypadá takto :-)

20170516_111624.thumb.jpg.faba83d0f6df00260fe8d11dc7ad2d0d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...