Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Instalace Windows XP


MilanF1

Recommended Posts

před 9 minutami, MJSytic napsal:

Pozn. Pokud se bavíte o XP, tak nechápu, k čemu tu nadhazujete GB flash disky :o Vždyť instalačky XP včetně SP3 byly na CD (700MB) :D 

to je vlastně taky fakt ale nic menšího než 16gb vlastně ani nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, FrantaCV napsal:

Ač podpora skončila před více než dvěma roky, stále jsou k dispozici všechny aktualizace (až do skončení podpory)

Tak to budu asi potřebovat vysvětlit, protože tahle věta nedává smysl .. Takže podpora XP skončila ale stále je k dispozici podpora XP ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem to už předtím, že na tahle eeečka jsou instalace s image ;) Jinak nevadí, že je disk větší, jde tam nahrát menší image a funguje to, sám mám image vytvořenou z původního 4GB ssd, nahrávám ji do 32GB ssd a normálně to projde. Na tom dvdčku asi 15GB nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie, jestli můžeš pošli odkaz na disk který máš v EEE - můj ssd 32gb disk od číňana umřel, fungoval ani ne rok. Pak se na něj nedalo zapisovat a teď je mrtvý úplně

tady foto mrtvoly

https://www.dropbox.com/s/zn967xoaox7ju6v/2016-09-05 16.26.23.jpg?dl=0

 

Jinak mám origo image na oba disky EEE901 dával jsem to tam vždy přes windows PEST nebo jak se to jmenuje - má v sobě norton ghost

na sdhc kartě oba image. nabootuje se z flashky ten PEST a načtou se images z karty. je sranda, že toto trvá ani ne 3 minuty a je system obnovený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: spíše je to tak, že malým zásahem v registrech z občanských XP uděláš verzi, která se používá v bankomatech nebo třeba ve velkých průmyslových strojích, kde je změna systému nežádoucí neřkuli úplně nemožná. Pak se ti normálně aktualizace i aktuální stále stahují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...