Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přídavný dálky čočky-kde?


Crack

Recommended Posts

Ahoj,nevíte někdo,jestli se dají sehnat takový ty universální čočky i jako přídavný dálky?Popřípadě kde?viděl sem to už na pár autech a byli to asi jen mlhovky(takový ty malý čočky)tak nevím jestli něco takovýho vůbec existuje,jestli někdo něco o tom víte,tak budu rád za každou radu:papa

[upravil dne 29/12/05 Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

a jsi si jistý, že jsou dálky s čočkou?

protože všechny auta, co májí z výroby světla s čočkou, mají čočku jen na potkávačkách a v dálkách je parabola:myslim

já myslím ty malí přídavný co sou v nárazníku:papajá to vidím tak,že koupím nárazník z XS a koupím normální peugeotácký přídavný dálky a bude :)!Ale stejně se mě ty malý kulatý strašně líběj :)

[upravil dne 30/12/05 Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: zoby

a jsi si jistý, že jsou dálky s čočkou?

protože všechny auta, co májí z výroby světla s čočkou, mají čočku jen na potkávačkách a v dálkách je parabola:myslim

já myslím ty malí přídavný co sou v nárazníku:papajá to vidím tak,že koupím nárazník z XS a koupím normální peugeotácký přídavný dálky a bude :)!Ale stejně se mě ty malý kulatý strašně líběj :)

[upravil dne 30/12/05 Crack]

tím jsem chtěl naznačit, že když je nedělaj origo ani automobilky, tak čočkové dálky asi nebudou tak dobře svítit jako paraboly.

tím pádem je nebude dělat nikdo ani jako přídavné univerzály.:myslim

ale třeba se pletu:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: zoby

a jsi si jistý, že jsou dálky s čočkou?

protože všechny auta, co májí z výroby světla s čočkou, mají čočku jen na potkávačkách a v dálkách je parabola:myslim

já myslím ty malí přídavný co sou v nárazníku:papajá to vidím tak,že koupím nárazník z XS a koupím normální peugeotácký přídavný dálky a bude :)!Ale stejně se mě ty malý kulatý strašně líběj :)

[upravil dne 30/12/05 Crack]

tím jsem chtěl naznačit, že když je nedělaj origo ani automobilky, tak čočkové dálky asi nebudou tak dobře svítit jako paraboly.

tím pádem je nebude dělat nikdo ani jako přídavné univerzály.:myslim

ale třeba se pletu:mrk

asi to tak je.Už je rozhodnuto,ted musím sehnat ty XSkový přídavný dálky a držák do toho nárazníku:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...