Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy


Boob

Recommended Posts

Mam takovej problem.Mel jsem auto v servise na vymene jehlovych lozisek zadni napravy a pritom jsem si nechal zkontrolovat brzdy.Dle vyjadreni servisu brzdy OK.Jenze ted jak napadla souvislejsi vrstva snehu zjistuju to,ze pri seslapnuti brzd mi uplne nejdriv zacne brzdit zadni kolo na strane ridice a potom az predni...tim padem jde zadek do smyku...nevite nekdo cim by to mohlo byt? Podotykam ve predu desky a kotouce OK a vzadu pakny na obou stranach stejny:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot 405 D

Zjistil sem něco podobnýho taky teď když je kluzko.V létě výměna zadních paken+lanka ručky.Na předku nové kotouče+brzd desky.Nejdřív sem zjistil že nebrzdí levé kolo když použiju ruční brzdu při jízdě. No a to samí kolo nebrzdí i na nožní brzdu,musím hooodně zmáčknout aby se na sněhu zablokovalo.Mém pocit že je něco s tím samoštelem.Mám pravdu nebo to vidíte ještě v něčem jiném?? Poradíte,dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani to je docela fajn ze to riesite doma mne sa stala taka vec pri cestovani to bolo kusok pred plznou brzdim a zrazu pedal padol asi o 3-4cm ja vsoku ze co sa deje a ked som to rozobral tak na jedne strane samostav typu Bendix odisiel tak ze brzdil som viac menej dvoma kolessami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...