Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadni sterac a blinkry


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Ahoj lidi.

Poprosil bych o radu. Mam 307 SW a zadni sterac stira docela na h.... Koupil jsem nove raminko i sterac, ale porad mi stira jen do pulky okna. proste nahore to vynecha a stava se ze i poskakuje při stirani po skle. Snad jsem to popsal tak aby to někdo pochopil. :) 

Druha věc jsou blinkry. Mozna to tak ma byt nevim. Blinkry mi blikaji rychleji nez když dam vystrazne. Stejne rychle do leva i do prava ale rychleji nez vystrazne všechny ctyri najednou. Mel jsem v haji zarovku, tak jsem si myslel, ze az ji vymenim, tak pojedou normalne. No po vymene stejne jedou rychle. To by me tak ani netrápilo pokud to není vazna zavada, jako ze něco odchazi. To me vic trapi ten zadni sterac. To zadni okno je docela nestastne vyresene. Mam ho vecne zasr.... az beda. :)

 

Dekuju moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

motorek slape jak ma. Mozna pomuze koupit novy sterac. je pravda ze jsem tam dal nejaky levny ze supermarketu. zajímalo by me jak to stira ostatním majitelum 307 SW. jestli třeba měli taky ten problém a stacilo jen koupit lepsi sterac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...