Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak si z nás už dělají srandu nebo co?


Fusion

Recommended Posts

Ahoj.To u nás zase když je tak dvacet čísel rozbředlého,anebo jako včera sypkého sněhu,tak jel posýpák oklo nás nahoru a dolů a za hodinu zas nahoru a dolů,vždy s radlicí vysoko zdviženou,asi aby se mu nezašpinila.Dost mě to žere a jednou to natočím na vídeo,pošlu to do televize,aby to zařadili za šot,ve kterém brečí ředitel,že nestíhají,nebo že peníze došly už vlétě!Nejhorší je ,když je to rozbředlé a přes noc to dobře zmrzne!To je pak o spodek,anebo nelze vyjet z kolejí a vyhnout se.P806

Proč silničáři nestíhají.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem Brna a hlavně směrem do Brna je to rovně nějaký divný. 30.12. jsem se vracel do Brna ze strany Olomouce po R46. Dva pruhy se scvrkly pouze na jeden pruh který se vlnil po celé šířce mezi svodidli. Já to \"metl\" na 2 a 3 za kamiony. Jenomže ti 30 tunový smradi jsou vyžší, já už šoural spodkem o sníh. Už jsem myslel že budu muset z kufru vytáhnout CZ Army lopatu a začít se prohrabávat ručně.

Je zvláštní, že v protismněru to bylo jako rojení pluhů a sypačů. Byly tam 4 skupiny po 2 až 3 vozech.

Pár spěšníků mělo možnost vychladnout v hromadě sněhu v odstavném pruhu, nelo levém pruhu, který byt totálně zavátý sněhem.

Zima je fajn ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nechtěl jsem reagovat ale nedá mi to.

žijeme v demokratické zemi a pokud se vám nelíbí neodhrnuté silnice tak na ně nejezděte, nikdo vás nenutí. jeďte vlakem nebo busem.

z druhého pohledu můžeme být rádi, že dělají siničáři to co dělají. taky se na to mohli úplně vykašlat, třeba byste si toho pak začli vážit.

už se moc těším, až lidi nebudou nadávat jen na ostatní a začnou se zamýšlet nad sebou a nad možnostma udělat něco sami. ale toho se asi nedočkám.

[upravil dne 6/1/06 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Např. já, když vyhazuji sníh, tak vyházím i ten kousek silnice, který mám před barákem (je pravda, že na druhé straně je louka, kam se všechen sníh v pohodě vejde a tak ho nemusím nikam vozit). Soused to dokonce občas projede svým traktorem... Holt vesnice, to je paráda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se připojuju spíš ke chvále silničářů - chlapi, oni prostě nemají ani kouzelné proutky, ani Arabellin prsten, jen se snaží zprovoznit silnice s tím, co na jejich údržbu po socanském rozhazování zbylo - takže se prostě smiřte s tím, že zima vyžaduje zimní doplňky a hlavně, že je nutné se tomuto období celkově přizpůsobit a buďte rádi, že aspoň někde jsou silnice dle Vašeho gusta (tzn. suché s vlastnostmi letní vozovky vyhřáté poledním sluncem).

Co mě ale dost prudí (a zejména na vesnicích) jsou emani, kteří po průjezdu sypače vezmou lopatu a to, co sypač odhrne nahází zpět do silnice - pak se práce jak jeho, tak i údržby silnic stává poměrně sysifovskou a bezpečnosti na cestách to moc nepřidá.

[upravil dne 6-1-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Co mě ale dost prudí (a zejména na vesnicích) jsou emani, kteří po průjezdu sypače vezmou lopatu a to, co sypač odhrne nahází zpět do silnice - pak se práce jak jeho, tak i údržby silnic stává poměrně sysifovskou a bezpečnosti na cestách to moc nepřidá.

Teda Méďo, já sice jezdím většinou jinudy, než ty, ale ten sníh na silnici se hází většinou ve městech. Taky bych jim zpřerážel ruce. Na vesnici ho je kam házet, tak se do nás vesničanů nenavážej :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

no nechtěl jsem reagovat ale nedá mi to.

žijeme v demokratické zemi a pokud se vám nelíbí neodhrnuté silnice tak na ně nejezděte, nikdo vás nenutí. jeďte vlakem nebo busem.

z druhého pohledu můžeme být rádi, že dělají siničáři to co dělají. taky se na to mohli úplně vykašlat, třeba byste si toho pak začli vážit.

už se moc těším, až lidi nebudou nadávat jen na ostatní a začnou se zamýšlet nad sebou a nad možnostma udělat něco sami. ale toho se asi nedočkám.

[upravil dne 6/1/06 zoby]

Co to plácáš ? Zase jeden co semele dohromady bordel na silnici a demokracii... 1... vůbec podle všeho nevíš, co to slovo znamená. 2... z daní, siliční daně, spotřebních daní etc.. má být zajištěna průjezdnost komunikací a to nejen pro každého z nás, ale i pro záchranku, ty zmíněné autobusy, dopravu nezbytných věcí (potraviny, léky, zajištění dodávek energiií) atd...

Ty daně a poplatky rozhodně nejsou malé, platíme státu nehorázný peníze za všechno a ty silnice JSOU státní. Nemluvim o tom, že někteří lidi co tuhle práci dělaj, nejsou stržený jak šroubek a neskáčou kolem předpotopní techniky, ale to není jejich chyba, ale chyba systému.

Když někdo v téhle situaci začne vykříkovat něco o demokracii, patří do ústavu. Naprosto vážně, už se proberte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,a jak vyřešíš nerozhrnutou cestu (????) po které musí projet i ten autobus,na který nás posíláš.A na vlak to mám čtyři kilometry,po té samé cestě.Včera byla u nás obleva a dnes ráno v pět jsem jel vlastním autem do práce,protože autobus k nám nahoru se pro totální ledovku (-12°C)nedostal.Dolů jsem to spíše sjel jak saně a přitom se modlil,aby ten zmrzlý hřbet mezi kolejema neurval něco z motoru.Přitom včera stačilo,aby tu radlici spustil,když stejně jel okolo!A na jaře pak jezdí se strojem,který tu ledovku rozbíjí - zase,jen proto,že někdo jel se zdviženou radlicí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kubisy já podobnou cestu potkal na chalupě. den tam neprojel ani jeden pluh a druhej den to zmrzlo. ale potřeboval sem ject pro díly tak sem to projel. a když sem se rozhod že nandám řetězy tak projel šípák. takže v pohodě. ale silničíři v tom maj minimální vinu. je to to debilní přerozdělování okrsků. u nás zrušili silničáře, a jezděj tam až z rychnova nad orlicí. takže je to samozřejmě horší než kdyby byli přímo ve vesnici.

ale buďte rádi že to vypadá zatim takle. teď řikali ve zprávách že tydle dva měsíce stály 2x víc než loni. takže počkejtě až dojdou silničářům prachy. a to si pište že na vesnicích v horách dojdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...