Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hučení/sténání na přední nápravě


Jaromír

Recommended Posts

Mám P309, 1600, benzin, r92. Po ujetí asi 20km mi nepravidelně začne něco hučet až sténat v přední části. Stává se to když jako brzdím motorem, ještě v v mirněm tahu a jak více přidám, přestane to. Když vyšlápnu nebo vyhodim kvalt tak to přestane taky. Vyměnil jsem olej v převodovce, žádná zmena. Měl jsem to v místním servisu celý den na nic nepřišli. Tak se bojím pouštět na delší trasy. Při ježdění po městě se to ani neprojeví.

Za případnou radu díky Jaromír. ok1dek@atlas.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi dělalo taky, mam diesla, vypadalo to jako spojkovy ložisko.

taky jen tak občas při brždění motorem a občas při rozjezdu, ale vždycky když sem to chtěl ukázat někomu znalejšímu tak bylo ticho. a pak se to samo nějak spravilo, fakt nevim co to bylo ale už je tomu asi půl roku co to stichlo a jezdím furt (téměř denně).

takže pokud se s tím někdo setkal a opravil to rovnou tak a? dá vědět co mám zkontrolovat:myslim:myslim:aut:aut:myslim:myslim:aut:aut:myslim:myslim:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som nieco podobne (zadrhavajuci sa/pisklavy zvuk kovu)a bola to nacata polosa. Hucalo to po ubrati plynu, po pridani to prestavalo. Prvykrat sa mi to stalo, ked som zisiel z dialnice po 170km (asi prehriata polos, ked bola nacnuta/opotrebovana). Potom sa to stavalo az pri dlhsich jazdach, na kratkych jazdach v meste sa to neprejavovalo. Neskor to zacalo aj trochu vibrovat. Robilo to hlavne po ubrati plynu, resp. v miernej zatazi, pridanim sa zvuk stratil. Cim dalej sa to ale zhorsovalo, az to potom robilo aj pri zatazi. Po vymene polosi je to ok. Nemusi to byt ono, ale ja mam takuto skusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...