Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modre podsvietenie interieru Peugeot 307


ALFWORKS

Recommended Posts

Tak jsem se nechal vyhecovat a zkusil jsem mou 406ku hodit taky do modra - ještě ale musím vychytat pár mušek jako červené oblasti (na budíkách a na ovládání topení) - ty totiž nějak nejsou vidět, musím je podsvítit červenou LEDkou, dále pak tlačítka na klapku a AC - ta svítí nějak slabě.

Ale teď si od toho dám chvíli pokoj, protože to byla jebačka jak prase...

Není to zatím nic moc, ale já jsem celkem spokojený - vypadá to v reálu pěkně a neoslňuje to. :D

Navíc to ještě trochu kazí rádio v červené, ale už je na cestě lepší kousek...

blue.jpg

[upravil dne 6.1.06 VIP3R]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té fotkách je to blbě vidět, ale v reálu je to celkem rovnoměrné, až na podsvícení počítadla kilometrů a ty 2 tlačítka od klapky a klimošky. Ale jak jsem psal, je to jen dočasné, chystám se že to kuchnu znova a udělám to pořádně, tak aby svítily i ty červené části červeně.

Tohle je podsvíceno jen pomocí origo pozic na žárovky, místo kterých jsem do objímek napájel 5mm modré LED + odpory a ještě stříbrná fólie pro lepší rozptyl světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budte rádi za Peginy... Nejčko mam na poředu a už vlastne skoro před finišem přístrojovku z Xantie. Tam je na folii zelený podtisk, takže pouhá výměna žárovek za cokoliv jinak barevnýho nepomůže, což s sebou nese výrobu kompletní jiný folie, což je ničemná robota, plná úskalí, jak na to, aby to vypadalo xvětu, ale zdáse, že sem na dobrý cestě... Jináč na modrou barvu už mam taky celkem alergii, takže podsvětlení bude cool white + rudý ručičky - něco alá Lexus. Až to bude pokupě, tak zveřejnim fota a kdo mě zná, tak ví, že asi budete mět co dohánět....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hics

Budte rádi za Peginy... Nejčko mam na poředu a už vlastne skoro před finišem přístrojovku z Xantie. Tam je na folii zelený podtisk, takže pouhá výměna žárovek za cokoliv jinak barevnýho nepomůže, což s sebou nese výrobu kompletní jiný folie, což je ničemná robota, plná úskalí, jak na to, aby to vypadalo xvětu, ale zdáse, že sem na dobrý cestě... Jináč na modrou barvu už mam taky celkem alergii, takže podsvětlení bude cool white + rudý ručičky - něco alá Lexus. Až to bude pokupě, tak zveřejnim fota a kdo mě zná, tak ví, že asi budete mět co dohánět....:D:D:D

Drzime palce :super .. bude to pre nas vyzva :).. a ja osobne budem robit vsetko preto nech vymyslim lepsie :D:P:mrk:papa

Inak.. biele s cervenymi rucickami ma myslim Audi :myslim

Ja som chcel modre s ladovo bielimy rucickami ... ale to bude az potom ked zozeniem diody ktore budu svietit tak jak si to predstavujem :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

jo jo, bílé budíky a čarvené ručičky má Audi:

audi má stejně nejlepší interiéry...co mě hnedka dostalo u mý bývalý (audiny:D) bylo právě to, že tam je opravdu podsvětlenej kdejakej čudlík (nádhernou červenou) a to byla 18 let stará 80-ka...a když vidím, že teď maj podsvětlený i ty blbý kolečka u výdechů topení...:o nádhera :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: destiny

jo jo, bílé budíky a čarvené ručičky má Audi:

audi má stejně nejlepší interiéry...co mě hnedka dostalo u mý bývalý (audiny:D) bylo právě to, že tam je opravdu podsvětlenej kdejakej čudlík (nádhernou červenou) a to byla 18 let stará 80-ka...a když vidím, že teď maj podsvětlený i ty blbý kolečka u výdechů topení...:o nádhera :super

Jo jo, nestěžuju si ;) Taky se mi to tak líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

audi má stejně nejlepší interiéry...co mě hnedka dostalo u mý bývalý (audiny:D) bylo právě to, že tam je opravdu podsvětlenej kdejakej čudlík (nádhernou červenou) a to byla 18 let stará 80-ka...a když vidím, že teď maj podsvětlený i ty blbý kolečka u výdechů topení...:o nádhera :super

BTW: Presne nad tym spekulujem, ze to by sa ako dalo spravit na 307.... :)... lebo takto podobne to ma podsvietene aj VW... a paci sa mi to velmi :mrk

Nejak to vyspekulujem ked bude viacej casu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Myslím, že by to šlo udělat celkem jednoduše - vyrobit ty kolečka z plexi a pak to stříknout matnou černou a vyrýt tam ty drážky co by měly svítit. Pak do toho prdnout LEDku a je hotovo...

Hej hej :mrk ... mne sa tiez zda najlepsia tato varianta :)

Len nemam sustruh na vyrobu toho kolecka :myslim....

Budem to musiet dat dakomu spravit :)

VW ma este pri tych kolieckach hore svietiace + a dole -

Takze sa pravdepodobne pokusim odvrtat aj to :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...