Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční elektrické nastavení sedačky


weprzik

Recommended Posts

Dobrý den, nenechal jsem se zlomit problémy s 407SW a koupil 4 roky starou 508SW. Tři týdny provozu a nefunguje elektrické nastavení sedačky řidiče. problém vznikl najednou. sedačka spolujezdce OK. Předpokládám že nějaká pojistka. jenže kde? Podle manuálu jsem jí bohužel nenajdu. Poradítte? Něco jiného než měl sis koupit octavii a podobně? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, radim.1008 napsal:

O Octavii nebo jiném "českém autě" se tu rozhodně nedočteš. :D

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Že by se nenašel nikdo kdo by chodil na pežoťácké fórum s radami typu v Octavii se to nikdy nikomu nestalo. Ani v Passatu?  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem se pustil do toho co jsem měl udělat jako první - do pojistek. Našel jsem několik pojistek které nejsou v manuálu (viz. obrázek, pro další nešťastníky.). 30A pojistka v přihrádce spolujezdce spálená. Vyměnil jsem jí, sedačka se pohnula a asi po dvou vteřinách se pojistka opět spálila. Vážím 105 kilo a na sedačce jsem seděl. Je to dost, ale věřím že pan Peugeot nenavrhoval auto pro lid do 100 kilo živé váhy. Nějaké mechanické problémy pod sedačkou nejsou vidět. Máte nějaké názory?

Pro zajímavost dvě spodní pojistková pole jsou také obsazena pojistkami. Nějak už tuším že půjde o vyhřívání sedaček.

Pojistky.jpg

Upraveno uživatelem weprzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vážím stejně, při nastupování a vystupování používám automatické posouvání sedadla a všechno funguje, takže váhou to asi nebude .......

vypálit 30A pojistku, to není sranda, asi tam bude přímý zkrat ......

Upraveno uživatelem jarda20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...