Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rezerva v nadrži a dojazd


cofy1

Recommended Posts

Nazdar,

viete niekto ako to je pri 301 s rezervou a s dojazdom? Minule som išiel troška na zvedavosť a naschvál som nenatankoval ako bežne ale chvílku som si počkal. Pri jednej paličke z ôsmych mi začalo pipať a zobrazovať že je málo paliva. Dojazd na palubáku som mal ešte vysoký tak by som rád zistil ako to je. Podľa dotankovania mi to vychádza nasledovne: pri 0 paličkách je v nádrži ešte stále rezerva teda asi 5l? Palubák vypočítava dojazd aj s rezervou? Teda ukazuje dojazd až na úplnú nulu alebo dojazd po rezervu a potom tam je ešte dalších cca 120km?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tejto suvislosti ma napada, ci mozem benzin minut uplne, aby motor vypol. obzvlast pri novych auta sa na to v manualoch striktne upozornuje, ze by k takemu stavu nemalo za ziadnych okolnosti dojst - aj preto si myslim, ze rezerva bude dost velka. so zaujimavosti by som to ale kludne skusil, kedze momentalne jazdim trasy, kde nie je problem, ked dojde palivo. nema niekto skusenost? mam 1.6vti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...