Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rikic 407 coupe - prodáno..


Rikic339

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak auto začlo zas zlobit.. Před dvěma týdny jsem jel o víkendu do Vojkovic (vedle Hyundai Nošovice) a zpátky - kolem ostravy mi auto docela silně škublo (na 6 rychlostní stupeň v cca 140km/h), žádná hláška nevyskočila, auto pak jelo jak mělo, nic se nedělo tak jsem tomu nevěnoval víc pozornosti. Mimochodem jsem se dostal na rekord se spotřebou - tam (po D1) i zpět (přes HK a Mladou Boleslav) za krásných 6,4l/100km při svižné jízdě :) Poté jsem celý týden jezdil den co den, žádný problém. Od pátku pak ale auto stálo a v pondělí ráno po bezproblémovém nastartování po cca 10ti vteřinách motor zhasnul. Opětovný start byl trochu problém, startér točil ale motor ne a ne chytit. Až po dvou minutách naskočil ale jel tak trochu nepravidelně (bohužel mě nenapadlo to nahrát) a lehce kolísaly otáčky. Nechal jsem to asi 5 minut, při přidání plynu to bylo v pohodě, ale na volnoběh to zkrátka nebylo ono. Vyjel jsem a po pár set metrech na křižovatce už to bylo zas v pohodě a za celý den to nezaváhalo. Včera jsem auto schválně zas na den odstavil a dnes to znovu zkusil. Opět první start bez chyby a chytl hned na první, 10 sekund a chcíplo to. Další start už byl ale lepší, motor se při startu chytl asi po 5ti vtěřinách a běžel hladce. Po lehkém vytočení motoru, když to padlo zpátky na volnoběh se ale motor zas na pár vteřin tak podivně rozházel a poté srovnal. Po vyjetí jelo auto opět hladce bez zaváhání. Žádná chyba nevyskočila. Nevím jestli to nějak souvisí s tím škubnutím na dálnici, ale netuší někdo čím by to mohlo být? Se servisem jsem to zatím nekonzultoval, nevím jak moc vážné to může být.. Děje se to jen pokud auto stojí víc jak den. Že by padala nafta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HalaFrantisek95 Dík moc. Akorát jsem ze servisu přijel do práce. Věcí mám hned několik, dostal jsem výpis z dia na 3 papíry. Takže: při startování je tlak v rampě příliš slabý, startér dává míň otáček než by měl, žhavičky jsou zralý na výměnu a pak nějaký prkotiny co už na funkci rostlináře nemají vliv :) 

Rozhodnutí je takové, že mám vyjet nádrž, natankovat kvalitní naftu (nejlépe Verva diesel) aspoň za 500 a jezdit. Poté znova na dia a uvidíme jestli to pomohlo. Pak popřípadě kompletní vyčištění palivové soustavy. Určitě udělat ty žhavičky a u startéru se ještě uvidí, tam ten rozdíl není zas tak vážný. 

Já na to mám prostě kliku, vždycky něco takhle před Vánocema :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koupit VIF aditiva a nalít to ve větší míře do nádrže ? Třeba by se to trochu pročistilo :) Co mám říkat já s klikou, na tom mém se furt řeší závada ( už asi měsíc ) a nakonec to vypadá že to asi odsrala klika, takže klika + hlava cca 25-30 jen za tyto dvě položky + práce a další komponenty k tomu , taky by mi hráblo :D:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po dloooouhých úvahách a podobně jsme došli k závěru že bude problém nejspíš v palivovém čerpadle, teď jen doufat že to bude v tom "levném" podávacím a ne to vysokotlaké čerpadlo, protože to bych ti cenově téměř konkuroval :D  Každopádně se budu držet původního plánu, vyměníme za kvalitní palivo a ONO už radši vůbec nebrat.. Ty auta jsou prostě kasičky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 2.0 HDI ve 407 nemáš podávací čerpadlo v nádrži. To je integrováno do vysokotlakého čerpadla. Problém by mohl být v těsnosti palivového potrubí. Pokud je tam nějaká netěsnost, tak spadne nafta a jsou problémy se startem. Často se to chová právě tak, že to napoprvé nastartuje a hned zhasne. Zkus před startováním napumpovat palivo balónkem a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak auto v servise, už máme i závadu a čekáme jen na díl. Opravdu padala nafta, celé to bylo způsobenou prasklinou na víku palivového filtru, která byla moc malá aby palivo vytékalo ven, ale dost velká aby se tamtudy "nasával" vzduch. Hledali to včera celé odpoledne, pak zjistili že ta "nádobka" na filtr skoro nikde není skladem, naštěstí to někde vyškrábli ze skladu v jiném městě a během zítřka by to mělo dorazit, takže v sobotu nejpozději mám auto doma :) Zvolila se varianta že se vymění jen ten vrchní kryt (a filtr samotný) a ten zbytek si nechám kdyby někdy nedej bože něco.. Výměna celé nádobky by totiž prý byla složitější a náročná, a hlavně podle nich zbytečná protože ten spodek je v naprostém pořádku. Bohužel se nedá sehnat jen to víko ale celej díl. Každopádně jsem rád že to dopadlo takhle, bál jsem se že to bude horší :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto už je doma a zas krásně startujeme :)  Nakonec se ještě muselo vyměnit cca 30cm kabelu od konektrou na filtru - prasklina byla přímo v místě konektoru takže nafta šla do něj a víceméně ho celej rozežrala. Vyřešeno z vrakoviště aby se nemusel kupovat a přepojovat celej svazek. Shrnuto - nové víko na filtru, nový samotný filtr a 30cm drátu s konektorem z vrakáče a je opraveno :) 

Tak teď doufám že máme do jara klid, kdy se budem chystat na technickou :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Záleží na co jsi zvyklý a co od toho očekáváš :) Já měl dřív 306ku 1.9TD 66Kw - takže to je pro mě velmi příjemná změna. Jezdím s tím denně a výkonu je pro mě tak akorát :) Samozřejmě s tím člověk nemůže závodit, na to to opravdu není. Ale nestalo se mi že bych někdy při předjíždění nebo podobně měl málo výkonu, ono je to poměrně živý :) Takže ano, stačí to. Jediný co je trochu nešťastný je "zpřevodování" - třeba po městě když člověk jede v koloně 30 tak neví co tam dát :D Na dvojku motor už trochu řve, ale na trojku je to zas málo :D  Na závodění to fakt není, ale pro normální ježdění to jede prostě skvěle, nejlepší je to asi na dálky. Z prahy do Frýdku jsme jeli svižně ve třech za 6,7 l/100km a to jsme to hnali cca 150km/h, motor klásně tichý (na naftu) a pohodlí auta nepopsatelný. Na jeden zátah a po vystoupení nikdo nebyl rozlámanej :) 

PS: Když někoho vezu a jedu svižně, tak se mi stává že nevěří že to je jenom naftovej čtyřválec :D

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak téměř po půl roce opět netopím.. Na vině je poškození dorazů v topení, když se v září dělaly klapky tak mi bylo řečeno že už se v tom někdo hrabal, dokonce tam našli i ty faceliftové klapky.. Jenže to evidentně dělal nějaký exot který vůbec neznal postup a spoustu toho dolámal! Kluci se mi tam snažili vymodelovat nějaký dorazy co to šlo, ale na rovinu mi řekli že se obávají že to asi moc dlouho nevydrží.. Bohužel se to potvrdilo :( Kupovat nové topení se mi nechce, 25 tisíc za to opravdu dávat nebudu, takže půjde z vrakáče.. Dát 25 nebo 3,5 je pořádnej rozdíl :) Spíš se trochu bojim ceny za tu výměnu.. Tak jako tak to budu řešit až bude teplo, prozatím jsou klapky manuálně nastaveny a zajištěny na "teplu" a vyndán motorek u řidiče, takže topím.. 

Tohle je věc kterou při koupi asi nikdo neodhalí, štve mě to ale rozhodně nepřemýšlím že bych auto poslal pryč. Jízdně jsem z něj pořád nadšený! :) Když by se časem zadařilo (finančně) tak uvažuji i o sehnání a zpětné namontování kožené palubky. Co jsem jen tak zběžně koukal na ceny tak jsem málem dostal infarkt :D 

Téhle akci s topením bohužel musí ustoupit i nákup kol který už byl na spadnutí.. Tohle je přece jen trochu přednější :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...