Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rikic 407 coupe - prodáno..


Rikic339

Recommended Posts

Takže, doufám že toto je poslední příspěvek ohledně tý proklatý gumy :D 

Ventilek vyměněn, po sundání pneu proběhla ještě její kontrola a opravdu se nikde nic nenašlo. Původní ventilek ale jaksi nechtěl povolit, takže ho musel nějak odřezat (nebyl jsem u toho takže nevím přesně co a jak), no byl z toho fakt nadšený :D Každopádně teď už by mělo být po problému - což ale ukáže čas.. Ještě mi kolo vyvážil a dal fungl nové závaží + překontroloval tlak v ostatních pneu. 

Výsledná cena 300,- :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak jsem včera při venčení zjistil dost nemilou věc.. nějaký hovado zřejmě vyparkovávalo tak šikovně, že mi odřel nárazník :( a to tak že fest.. je to vydřený až na plast a ve spodní části je to navíc i prasklý.. 

Samozřejmě žádná cedulka za stěračem, ptal jsem se pejskařů jestli někdo něco neviděl a také marně.. muselo se to stál v sobotu dopoledne :(

Ignorace takovýchto lidí mě opravdu neskutečně vytáčí, člověk se snaží to auto udržovat a když to jde tak i dávat do kupy a opravovat šrámy. Díky těmto ignorantům ale přestávám mít chuť se o to starat (ale známe to asi všichni).. 

IMG_20190202_151014.thumb.jpg.00d00d778b1c5227cd21fb80bc436d31.jpgIMG_20190202_155332.thumb.jpg.d347a485005f6fc4d9d3934b3349e422.jpgIMG_20190202_155514.thumb.jpg.c7ede865c608ef27d71f5b6d0ccb7342.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dolíky jsem si už tak nějak zvykl, to jsou takový věci který aspoň nejsou na první pohled tak vidět. Ale toto se mi teda stalo poprvé aby mě někdo vzal tak moc 😕 ale nejvíc mě prostě štve že ty lidi co to udělají v klidu odjedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká závist a bezohlednost je pověstná ve světě. Takové neduhy jsem přestal řešit hned potom co mi po čerstvě přelakovaném čumáku po střetu se srnou nějaké ho...o, vyrylo na kapotu kosočtverec ve velkém formátu. Pokud to není v plechu/kovu neřešil bych to pokud nemáš dobré havarijko, prostě pokud to nemá tenedenci hnít, je to marný boj s naší povahou českou. 

Mám teďka bílé auto a moje dveře z obou stran vypadají jako omalovánky ze školky, z toho jak lidi parkují a je.nou mi do auta bez ostychu.

 

Ale chápu, taky by mě to sralo ale máme plno jiných důležitějších starostí ...

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jinak posledních pár týdnů auto trochu zkouší mé nervy (všechno završil výše zmíněný mistr parkování).. Zlobí žhavičky, pod -5 stupňů musím žhavit vícekrát a i tak mám problémy aby to chytlo... Začlo blbnout rádio (RT4), občas se samo od sebe restartuje, prostě se to za jízdy vypne a za minutu zase naběhne (může být vadný HDD?).. A do toho začal blbnout ovladač na dveřích u řidiče, víceméně vůbec nejdou nastavovat zrcátka (ani sklápět), ovládání okýnek funguje strašně náladově na obě strany, většinou to na druhý či třetí zmáčknutí sjede ale zpátky už se tomu nechce - u spolujezdce to ale funguje normálně.. Takže jarní servis bude zřejmě trochu rozsáhlejší :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

UPDATE: Auto si našlo perfektní načasování - o víkendu mi začala celkem brutálně prokluzovat spojka, na rychlosti 4 až 6 prokluzuje pravidelně při prudčím sešlápnutí plynu, občas se to stane i na trojku.. Nájezdy na dálnici byly opravdu vzrůšo, musel jsem připojováky využívat na 110% :D Autu to nijak nevyčítám, nevím kdy byla spojka měněna - jestli teda byla měněna - a před dvouma rokama mi servisák říkal ať pomalu začnu šetřit, že to brzy asi přijde.. Vzhledem k tomu že se příští měsíc stěhuju to opravdu nemohlo vyjít lépe :D Takže auto teď musí vydržet do přestěhování a pak (pokud zbudou peníze) dojde na komplet novou spojku.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda :D Ale po městě to jezdí v pohodě, včera jsem navečer ještě schválně zkoušel jestli proklouzne když tomu naložím a překvapivě nic.. Bylo to sice jen na čtyřku ale i tak. Dokud se to neprojeví nějak víc tak s ním budu jezdit (samozřejmě šetrně), aspoň do přestěhování a pak půjde na celkovou prohlídku, kde se snad dozvím víc :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...