Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rikic 407 coupe - prodáno..


Rikic339

Recommended Posts

Zdravím všechny majitele 407 :papa

Včera jsem si konečně splnil sen a pořídil si 407 coupe! Vyrobeno 5.2007, najeto 108 tkm (bez servisky ale podle prověření by to mohlo sedět), motor: 2.0 HDI s čímž asi ne každý bude souhlasit, ale já to tak prostě chtěl :) Výbava je naprosto špičková, elektrické kožené sedačky s výhřevem a pamětí, navigace RT4, parkovací senzory vpředu/vzadu.. krom elektrického sloupku volantu a JBL muziky snad všechno :) Samozřejmě auto má i nějaké neduhy, pár kosmetických vad (nic hrozného), chybí jedno čidlo v zadním nárazníku, na předkupní kontrole zjištěna netěsnost na turbu (vzlíná olej) a teče olej do řízení, což je asi nejzávažnější ale podle servisu to ještě vydrží klidně 50 tisíc, jen hlídat hladinu oleje.. Za normálních okolností bych ho v takovém stavu nebral, ale po slevě od prodejce a poradě s mechaniky jsem do toho šel :) 

To je prozatím vše, zde jen pár fotek ještě z bazaru a zbytek doplním později

IMG_1361.JPGIMG_1363.JPGIMG_1294.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 3.0 V6 by byla lepší ale tak když jsi chtěl mermomocí slabší z (navíc) dieselových variant  .. :)  Tak ať jsi spokojen. Proti 306 dost skok, co ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...