Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nedostupný díl klimatizace


Leos

Recommended Posts

Ahoj,

nejde mi klimatizace a v servisu mi zjistili netěsné potrubí. Tuto závadu mi neopravili, protože náhradní díl 6460NY se již nevyrábí. Chtěl bych poprosit o radu, zda se dá toto potrubí nahradit z novější verze po facelitu, která má číslo tohoto dílu 6460QH? Jedná se o P307SW HDI-100KW rv. 2004.

Předem díky za odpověď.

Potrubí_klima.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, sehnal jsi někde tu trubku? Mám podobný problém, zjistil jsem že mi uhnila ta spodní příruba u výparníku. Dá se trubka navařit? Jak by se dala ta trubka vyměnit? Musí dolů palubka nebo je na to nějaký způsob bez sundání palubky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Chodury v Havířově zeťákovi měnili trubku na P 508.Naohýbali trubku podle té špatné a použili koncovky ze staré trubka.Platil 1800 Kč+ náplň klimy.Jak je to s demontáží trubky u tvého auta nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jestli je ta trubka z hliníku, tak bych to pokud to je na klimu, dal vařit jenom opravdu zkušenému, jelikož hliník se vaří dost špatně a tady na ostravsku to umí pramálo jedinců. Jako být to něco kde je velké teplo, tak to vyměním za nový/jiný kus ale od klimy, no, tlaky co jsou v oběhu a co dokáže kompresor v zátězi vyprodukovat jsou docela vysoké, takže i nanoškvírka/trhlinka ve svaru a pukne to.

A mohu potvrdit tvrzení výše, v AutoChodura ti vyrobí trubku na míru za celkem rozumný peníz.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...