Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P807 2.0HDi 100kW - nastartuje a po cca 1 minutě chcípne a nejde -> snímač otáček? -> auto jezdí


kveton

Recommended Posts

Ahoj, včera mi 807ma zdechla po rozjetí na světlech a už nešla nastartovat, točila normálně, ale nechytla. Auto jsem odtáhl na parkoviště a musel jsem jet, takže jsem to nijak nestudoval, ale čím by to mohlo být?

Žádnou chybu to nevyhodilo.

Další vývoj, auto teď po delší době nastartuje, cca minutu běží a pak chcípne a nejde nastartovat, záhada

Upraveno uživatelem kveton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez balonku nedostaneš naftu do vstrekovacieho čerpadla,bude ti podsávať vzduch. Ak pôjdeš po hadičke od fitra,dôjdeš k čerpadlu na pravej strane hlavy (pri pohľade spredu na motor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyla nafta ve filtru a ani v hadičce od filtru k čerpadlu, dopumpoval jsem to balonkem (ten jsem musel dodat, neměl jsem ho tam), auto chvíli točilo a pak chytlo, ale běželo jak na 3 válce a bíle kouřilo, ve vyšších otáčkách v pohodě. Po chvíli cca 1 minutě chcíplo a už zase nejde nastartovat, tak fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud balonkem "dofukuješ" tak to asi padá nafta mám pocit, že já mám balonek pořád tvrdej a tak by měl být. Ven 5l kanystr do něj 3l nafty připoj před balonek a taky tam přiveď zpátečku. Napumpuj, nastartuj a mělo by to být OK nech to proběhnout tak 5 min. RHR se blbě odvzdušnuje, pak to nech takhle odstát do druhýho dne a pokud to bude OK - jako že bude.Tak ti přisává někde cestou od nádrže vzduch. Taky si vyčisti sítko v nádrži když už jsi u toho tím se nic nepokazí. Ty hadice v kanystru musí být pořád pod hladinou nebo to zavzdušníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...