Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

208 Jas velkého displeje


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mam dotaz, po nastavení kompenzace jasu na středovém velkém dotykovém displeji se stane že displej např. druhý den svítí naplno a posuvník je uplně vpravo, je to při denním svícení, pokud rozsvítím tak se jas nastaví podle nastavení osvětlení budíků na nižší intenzitu.

Vubec nevím kdy se to přenastaví na MAX, včera jsem nastavil posuvník na -4 a odpojedne po několika startech to tam ještě drželo. Běžně se to po nějaké době stání v garáži se samo vrátí na max.

 

Máme něco blbě? Nebo to tak má být, což mi ale přijde divný

Manual o tom nic podrobněji nepiše, viz obr.

Screenshot 2016-07-31 18.43.27.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom I je informace k tomu jednomu tlačítku, to nemáme, máme tu první variantu, dvě tlačítka, displej normálně reaguje, posuvník na displeji posunu do minusu tak se ztmaví a drží i po příštím startování, ovšem po nějaké době stání v garáži se to vrátí na maximum. Čidlo  na světlo to nejspis nemá. Teda nevím o tom že by tam bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel bych to prověřit a podívat, mám ještě tu první variantu SW v SMEG...nastavoval jsem to jen jednou a od tý doby jsem na to nešahal. Mám přední LEDky + senzor světla a podsvícení se mi hlavně změní, když to z automatiky ručně přepnu na svícení(např. když je den a začne pršet), tak se intenzita zvýší jak u budíků, tak u rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...