Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skubani405ky 1,8td za studena


PEZl

Recommended Posts

Ahoj všichni mám takový menší problém se svým peugeotem 405 1,8td r.v 91má najeto 220tis. km. Měl sem vstřikovací čerpadlo na repasi a od té doby mi při studeném startu motor škube a nejde za plynem, ale stačí ujet cca300metrů a je to v pohodě. Poraďte mi prosím co mám dělat - nechat proměřit vstřiky ,vyměnit svíčky nebo už měl někdo z Vás stejný problém a zná přesné řešení? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bych vůbec neřešil, pokud se to nebude zhoršovat.

Já mám najeto 274tkm a jediný, co dělá, tak studenej dlouho startuje a pak mu chvíli kolísají otáčky (stačí prošlápnout trochu plyn a pohoda). Mám podezření na svíčky, tak se po výplatě uvidí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi palivové čerpadlo neudrží naftu, tak to nějákou dobu po startu trvá než se to dočepuje. Horší až budeš stát někde delší dobu. Pokud tam máš na palivovém filtru pumpičku tak lepší dočepovat než trápit startér. :papa

1.8TD po 220tis je teprve dobře zajetej :-) já mám teď (teda už Švica) 360tis a vše v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to sklbalo tiez,zhavice som mal fungel Bosch,sklbalo dalej,pomohlo vymenit ,,studeny start,,.Taky ten valec s lankom co trci od veka termostatu a vedie na cerpadlo kde taha nejaku packu co snad prida viac nafty.Sice ide asi 5 km volnobeh na 1100 otacok,ale krasne sepoce.Ma 230000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to stejně škube. Nemám tam teda turbínu, ale mám trošičku podezření na vstřiky. Je ho hlavně když je míň jak -5. Pokud je tepleji, tak se to vůbec neprojevuje.

Zkusit natlačit naftu do čerpadla, není špatný nápad. Uvidím... budu bádat dál.

Ještě mně napadlo přidat trochu na čerpadle sytič, zdá se mi být málo přitaženej. JInáč startuje absolutně perfektně, nepoznám rozdíl léto zima, furt nabrnk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...