Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

smazat můj profil


cumancu

Recommended Posts

Napomenutí za co ? Je snad v pravidlech, že se na blby dotaz nesmí jízlivě ironicky odpovědět ? Bráno z druhé strany - první dotaz na klubu a hned hloupě položený. Reakce byla sice lehce přehnaná, ale zasloužená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je možný, že se někdo hned neorientujete v tom hledání. To můžu jako nedávný nováček potvrdit...

No, a taky každý třeba honem nepochopí ten zdejší svérázný humor. Něco jiného to říct, něco jiného napsat.

A taky by možná bylo jednodušší dát odkaz na téma, než to tady všechno sáhodlouze rozebírat [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je jinde lidi sou liny premejslet a hledaj cestu jak to obejit,kdyby k ty vedte dopsal neco jestli se to da sehnat u origo peugeot a nebo kelly bylo by to taky trosku jednodussi.Na fb je toho dnes a denne mrte a pritom to jsou opakujici se problemy a jeste stupidnejsi dotaz kde by to mohl koupit. Na blbou otazku blba odpoved......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tohle mrzí, protože comancu přišel, velmi slušně se zeptal a bohužel narazil. Ono tohle není úplně samozřejmostí, je tu spousta machrů, kteří se už od prvního příspěvku naladí na agresivní vlnu a to, že neumí napsat jedinou větu česky ani nemluvě. Řešit, jestli je dotaz hloupý nebo ne, já nevím. Nemůžou být všichni experti na auta, těmi se stávají až tady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám nejblíže k názoru člena agresssor--na blbou otázku blbá odpověď, když se dospělý člověk zeptá, kde má koupit náhradní díl na vůz Peugeot, nedá se odpovědět jinak, než jsem odpověděl-ironicky,ať je nováček, nebo starý mazák, potrestání černým puntíkem mě překvapilo, ale když chcete tlačit klub do mateřské školky tak prosím :)

v tomto linku jsem napsal vše, co jsem chtěl, takže howgh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta otázka byla skutečně poněkud naivní, o podobnou odpověď si docela říkala, ale hlavně hysterická reakce "jste tady hnusný, je to tu úplně beze smyslu, smažte mi profil" odpovídá spíš tak -náctce, co to poprvé dostala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56 (a někteří další): Třeba by místo hledání výmluv, stačila pouhá omluva. Styl reakce chápu, její intenzitu už tak nějak ne. Některý lidi tenhle styl "humoru" prostě neberou a že to nováček nevydejchá mě nepřekvapuje... No nic, vám je to asi jedno, jemu už asi taky...

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono pro nováčka to vážně někdy není jednoduchý, a použít hledání je sice možný, ale nováček je mnohdy rád že to vůbec umí někam napsat, natož aby někde něco hledal, takže se mu ani nedivím.

Nicméně se nemusel hned urazit, ale zase ne každej je průbojnej a každej to pochopí jinak.

Celkově si myslím že by to chtělo se k nováčkům chovat trochu slušněji a ohleduplněji, teda pokud nováček nevystupuje jako borec co všechno zná a všude byl, což v  tomhle případě nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...