Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba 206 1,6 65kW


Tomas-X

Recommended Posts

No když jedu třeba na dovolenou na slovensko, což je 90% dálnice a okresky, tak i s klimou naplno není problém jet za 6,5l. Jen teď v tom městě mi to přijde celkem hodně. Teď jsem v rámci prohlídky při 60t. měnil svíčky, palivový filtr a olej používám zásadně jenom plnou syntetiku. Jinak můj jízdní styl je převážně klidný, žádné závodění nebo divoká jízda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tomas-X

No když jedu třeba na dovolenou na slovensko, což je 90% dálnice a okresky, tak i s klimou naplno není problém jet za 6,5l. Jen teď v tom městě mi to přijde celkem hodně. Teď jsem v rámci prohlídky při 60t. měnil svíčky, palivový filtr a olej používám zásadně jenom plnou syntetiku. Jinak můj jízdní styl je převážně klidný, žádné závodění nebo divoká jízda.

ahoj, mám přesně stejného pežotka jako ty, někde jsem se dočetl,že tady ty šestnáctistovkový osmiventily jsou konstrukčně dělaný na jízdu mimo město ,na mimo město v pohodě za 6l a ve městě 10l. ale není to žádná potvrzená informace,spíš keci prdy :roker pa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem minulý týden v ofico servise Peugeot vyzvednou známému auto tak jsem se ptal, jestli je ta spotřeba ve městě normální u toho mého motoru. Technik mi řekl, že to je ještě super spotřeba. Prej kdyby mi to začalo žrát tak kolem 13 tak mám dojet, to už by byla někde chyba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

mam 1.6 16v 110k :mrk a jezdim průměrem za 7,2 (na zimních pneu) a v létě se dostanu i pod 7(zvláštní a to na to docela šlapu), na dovču z Prahy na moravu jsem měl průměr 6,1 , ale teď na tý břečce a sněhu jezdim za 7,5. Je zajímavý že čim živějc jezdim tim se mi paradoxně snižuje prům. spotřeba. Tohle autí chce prostě jezdit rychle no, když se s nim vleču mam i 7,8 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 roky později...
Původně zaslal: k3ep3r1

ako je to mozne ze moja 206ka 1.1 papa 10 l / 100 :) ale jazdim iba po meste mozno to bude tym :(

noo aj tak to je moc... aj ja jazdim vacsinou v meste v BA sice okruhy a malo svetelnych krizovatiek :P

a davam niekedy pekne priemer co mam 6.4 a som v meste :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...