Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký repro do přístrojovky 307


doktor

Recommended Posts

Čau jsem tady docela novej a taky vlastním 307 teprve asi měsíc ale nejsem moc spokojenej s repro který jsou originál v autě.Mám tam jenom jedny v předních dveřích.Tak jsem myslel že ty vyměním za ty co jsem měl v svém předchozím vozu"MAC AUDIO 2.16 ale potřeboval bych poradit co dát do přístrojový desky a případně do zadních dveří.Nechci dělat nějakou sestavu ze zesilovačů tolik náročný nejsem.Mám autorádio "VDO Dayton CD 4203"

Za každou radu předem všem Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud nechceš investovat do muziky moc peněz a chceš aby Ti to lépe hrálo, tak doporučuji vykašlat se na repro do palubní desky, ale dát výškové repro do sloupků na na kryty zrcátek. Je to z stejné peníze a efekt hodněznatelný. Jamile máš \"vejškáče\" utopené v palubce a jjich poslech je ještě zhoršený odrazem o přední sklo, tak to je tam nemusíš mít skoro vůbec. Kup componentí repro do dveří a výškové repro protáhni pouze k ovládání na zrcátka, kam umístíš tzv. domeček. Viz obrázek:

21_big.jpg

U zadních sedaček se to dá vyřešit takto:

19_big.jpg

Pokud bys potřeboval více inspirace s instalací hi-fi do 307, mrkni na můj web: www.destiny.cz/307music

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Ahoj, pokud nechceš investovat do muziky moc peněz a chceš aby Ti to lépe hrálo, tak doporučuji vykašlat se na repro do palubní desky, ale dát výškové repro do sloupků na na kryty zrcátek. Je to z stejné peníze a efekt hodněznatelný. Jamile máš \"vejškáče\" utopené v palubce a jjich poslech je ještě zhoršený odrazem o přední sklo, tak to je tam nemusíš mít skoro vůbec. Kup componentí repro do dveří a výškové repro protáhni pouze k ovládání na zrcátka, kam umístíš tzv. domeček. Viz obrázek:

21_big.jpg

U zadních sedaček se to dá vyřešit takto:

19_big.jpg

Pokud bys potřeboval více inspirace s instalací hi-fi do 307, mrkni na můj web: www.destiny.cz/307music

;)

Díky za radu tohle vypadá jako celkem zajímavé řešení já jsem se díval na tvé výborné stránky hned jako první ještě než jsem napsal tento dotaz.Měl jsem hlavně zájem o konkretní zkušenosti z určitými typy reproduktorů.Dopředu si myslím že bych teda mohl podle tvého návodu použít ty svoje componentí Mac Audia?

http://www.macaudio.cz/repro/macmobil_reference_216.html

Ale jaký repro vybrat dozadu?Mám se dívat po stejné řadě stejné značky reproduktoru nebo zvolit cokoli jiného kvalitního?Cena asi 2000-3000Kč.

Poslouchám převážně rock.

[upravil dne 28/12/05 doktor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Mac Audio jsou spíš tak na zesík, mají 100Wrms coč z rádia nenakrmíš:myslim ale neznám je.

do zadu - záleží na tobě, já osobně mám rád když to hraje odevšad stejně, proto dávám dopředu i dozadu to sámé. Dost časro se dávají dozadu ovály pro lepší basy :mrk pokud není subwoofer, ale snažil bych se zachovat značku a řadu ušetříš si nervy při nastavování (zaleží i na rms a citlivosti)

za 2-3.000 koupíš třeba Helix blue 62 tem rock vyhovuje a k nim dozadu třeba Helix blue 69

vzhledem tomu že už máš ty Mac Audio asi bych jim koupil stejné brášky:myslim

[upravil dne 28/12/05 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

ty Mac Audio jsou spíš tak na zesík, mají 100Wrms coč z rádia nenakrmíš:myslim ale neznám je.

do zadu - záleží na tobě, já osobně mám rád když to hraje odevšad stejně, proto dávám dopředu i dozadu to sámé. Dost časro se dávají dozadu ovály pro lepší basy :mrk pokud není subwoofer, ale snažil bych se zachovat značku a řadu ušetříš si nervy při nastavování (zaleží i na rms a citlivosti)

za 2-3.000 koupíš třeba Helix blue 62 tem rock vyhovuje a k nim dozadu třeba Helix blue 69

vzhledem tomu že už máš ty Mac Audio asi bych jim koupil stejné brášky:myslim

[upravil dne 28/12/05 mk405]

Dík za radu ale mám dojem že dozadu se ty Helix blue 69 nevejdou myslím že do dveří jsou max 130mm.

Asi teda dám dopředu ty Mac Audia a k nim nějaký kompa 130mm od stejný značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

ty ovály byli samozdřejmě myšlený do plata ;) ne do dveří, do tech nemá moc efekt něco dávat, vepředu z nich nic neuslýšíš, smysl to má akorát pro lidi na zadních sedadlech :papa

Já mám 307 Break takže s tím platem teda moc nevím,já to potřebuju často odendávat kvůli zavazadlům.Ve své předchozím autě VW Vento jsem měl vzadu repro v platu a v zadních dveřích nebylo nic takže teda nevím jak to může hrát.

Má ještě někdo z Vás repro ve 307 v zadních dveřích a jak je to slyšet dopředu? destiny je tam má podle fotek taky v zadních dveřích tak teda nevím jestli to taky nezáleží na kvalitě a výkonu reproduktorů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s breakem je to trošku složitější, ale už jsem viděl i zajimavě vyřešené jako ropro do boku kufru nebo da pátejch dveří.

a v tech zadních dveřích máč 13cm nebo 16cm? ty třinacky vpředu ani nepoznáš, navíc moc nezahrajou. ty 16cm by byli lepší ale stejně to bude jen pro posádku vzadu, vředu k tobe možná dojde něco z tech vejšek když je dobře umístíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

no s breakem je to trošku složitější, ale už jsem viděl i zajimavě vyřešené jako ropro do boku kufru nebo da pátejch dveří.

a v tech zadních dveřích máč 13cm nebo 16cm? ty třinacky vpředu ani nepoznáš, navíc moc nezahrajou. ty 16cm by byli lepší ale stejně to bude jen pro posádku vzadu, vředu k tobe možná dojde něco z tech vejšek když je dobře umístíš.

Právě že tam jsou jenom ty 13cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...