Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 1.6 Vti 88kw


Jirikl

Recommended Posts

Zdravím tak dne 24.7.2016 jsem koupil Peugeotu 308 v šedé metalíze od jedné rodiny v Praze. 

Rok výroby: 2008

Motor 1.6 VTi 88kw

Stav tachometru: 81150km

Výbava: 8xairbag,elektrická okna a zrcátka,Dvouzonová klimatizace,Tempomat,Tažné zařízení,Panoramatická střecha,Parkovací senzory....

Uprávy: 17" Alu kola, KN vložka Filtru,Natřené třmeny,Led žarovky v osvětlení SPZ,Tonovaná skla,Textilní koberečky,Výměna volantu-Poškozeny obvod,Středové krytky

Auto jsem přeleštil brusnýma pastama Menzerna a naleštil Dodo Juice lime prime a použil Vosk Soft Fusso

Servis:

41600km Kabinový Filtr Bosch,Vzduchový filtr KN,Stěrače Bosch,Přední kotouče a destičky Brembo

41750km Výměna Brzdové a chladící kapaliny

41800km Výměna volantu,kvůli poškození.

41850km Geometrie

42450km Výměna neoriginalních alu kola za original alu Kola.

42450km Výměna Stabilizatorů Febi

43050km Namontované křídlo

46050km Výměna Oleje Total 5w-30 + Olejový filtr Bosch

46700km Výměna zadního poškozeného reproduktoru

47700km Výměna rozvodového řetězu,vodního čerpadla,klínového řemene,ložisek a gufer

48200km Plnění a čištění klimatizace

48500km Výměna zapalovacích svíček Bosch Iridium

50400km Výměna Klima-kompresoru + plnění klimatizace

52670km Výměna termostatu

58450km Výměna Stabilizatoru

58450km Výměna řemenice

60190km Výměna Oleje Total 5w-30 + Olejový filtr Bosch + Kabinový Filtr Mann

72826km Výměna Oleje Total 5w-30 + Olejový filtr Bosch + Kabinový Filtr Bosch

75350km Výměna zadních brzdových destiček Brembo

75970km Výměna předních stěračů Bosch

81050km Výměna předních kotoučů Delphi

Prodáno dne 2.9.2019

Upraveno uživatelem Jirikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :) ve ctvrtek jde auto na vymněnu brzdové a chladicí kapaliny,ještě objednavam novy palivový filtr.Objednal jsem si nové středové krytky viz.foto, a mam taky objednany tu krabičku abych mohl poslouchat usb.Jinak během 10 dní budu ještě měnit volant. a to jsou asi všechny moje upravy a opravy tědka.

Car-Wheel-Center-font-b-Hub-b-font-font-b-Cap-b-font-Cover-for-font.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska vyměněna brzdová kapalina a chladicí kapalina :) vyvažena i zadní kola,přední kola jsem dělal minuly tyden.Jen mě furt štve že volant furt třepe a nevím proč?? do 90km/h je to v pohodě ale i po vyvažení furt třepe jedno kolo ze předu kople tak ho dam dozadu a uvidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mi přišel volant a středové krytky a už je vyměněno.Vypada to hned super.Už jen doladit to radio at se spouští po otočení klíčku a když se spustí tak ať se spustí hlasitěji,pokud víte jak to naladit tak poraďte.Zaroveň ještě čekám na ten USB měnič a poslední věc co mě trápi jsou ty vibrace od volantu.

IMG_20160817_182558.jpg

IMG_20160817_182608.jpg

IMG_20160817_182622.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dorazily original Kola 17" jsou tam plaště na dojetí cca 3-4mm tak sněma letos dojezdím. Zítra si jdu je vyvažit a šup na auto,dam středové krytky a snad to bude vypadat suprově. :) Další plany jsou vyměna stabilizatoru,už jsou objednané.a poslední věc nad kterou přemyšlím je křídlo,chtěl bych podobné jak je na GTi pokud víte kde sehnat nebo repliku budu rad za odkazy a informace.

IMG_20160901_180610.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stromboli...krásné disky.

Jinak k tomu rádiu. U mě ve 307mě když rádio natvrdo nevypnu tlačítkem, tak vždy při otočení do první polohy se mi samo zapne a i s nastavenou hlasitosti, jakou jsem tam měl. Eventuálně, zkus někoho s diagnostikou, či tam něco s rádiem nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...