Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kalendář 2006


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Trundik

Také mi přišel kalendář, ale radost z něj mi zaklila poš?ačka, která krásnou velkou obálku natřikrát přehlomila a narvala do schránky. Jakoby nemohla zazvonit. Snad se to vyrovná a bude sloužit svému účelu.

Díky moc vedení klubu

Mám stejný problém taky mi to poštačka přehnula do schránky :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Také mi přišel kalendář, ale radost z něj mi zkalila poš?ačka, která krásnou velkou obálku natřikrát přelomila a narvala do schránky. Jakoby nemohla zazvonit. Snad se to vyrovná a bude sloužit svému účelu.

Díky moc vedení klubu

Také přidávám svůj dík, ačkoliv jsem dopadl ještě hůř než Trundik - poš?ačka mi obálku složila do velikosti A5 a nacpala do schránky, takže mám z kalendáře harmoniku :grr. Bohužel, asi si ho už nikam nepověsím :bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sice kalendář nedostal protože jsem neřád :) ale to s těma poš?áka by mě taky nas....o, v práci s nima máme taky podobný negativní zkušenosti, ale to by bylo na dlouhý vyprávění. Já bych tu obálku normálně vzal a šel to reklamovat na poštu, no nejsou ty poš?áci blbý? Proč se to asi posílá ve velký obálce? Aby si z toho poš?ačka potom udělala skládanku? :grr :grr :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem byl mile překvapen dárkem, ovšem nemile překvapen stavem...ta kráva to tak pospřehýbala, že v některých místech je skoro prodřená díra:grr:grr:grr...taky už se mi to asi nepodaří pověsit na zeď:bojim

kdybych mohl nějakaj prokázat, že to má takovou či onakou cenu, už bych byl na poště a? mi uhradí finanční újmu...takhle musím počkat až mi zničí něco, co jim budu moct pořádně omlátit o hlavu...a to doslova:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...