Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kalendář 2006


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Trundik

Také mi přišel kalendář, ale radost z něj mi zaklila poš?ačka, která krásnou velkou obálku natřikrát přehlomila a narvala do schránky. Jakoby nemohla zazvonit. Snad se to vyrovná a bude sloužit svému účelu.

Díky moc vedení klubu

Taky to tak dopadlo u mne (krásnou velkou obálku natřikrát přelomila a narvala do schránky). :bojim:aut:bojim

Ale jinak díky vedení klubu.

[upravil dne 27/12/05 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za kalendář, moc potěšil.

Doporučuji udělat jednu jednoduchou věc, a to, koupit za pár kaček skleněný rámeček na A3 fotku, nebo rámeček na puzzle a pověsit ho na zeď. Vypadá to moc dobře :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mi taky dorazil, že děkuji ježíškovi :super

měl jsem štěstí poštačka to jen prohnuna a zkroutila (máme kulatou schránku cca 10cm trubku) takže to narovnám a bude ok:roker

jinak by možná pomohlo kdyby tam ježíšek napsal velký napis NEOHÝBAT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to škoda, i já mám pěkný kalendář, ale přelomený tak, že tisk praskl a je tam díra - prostě nepoužitelné.

Kdysi jsem tohle ve firmě řešil, kalendáře - a to prosím nejen v ČR, ale prakticky ve všech zemích, kam jsme je posílali, od Hong Kongu po Acajutlu - docházely příjemcům takhle poškozené. Vyřešilo se to tím, že jsme je pak stáčeli do co nejtěsnější ruličky. Ta pak jde krásně narovnat a když se nevejde do schránky, pošta ruličku přes koleno neláme. To? můj námět. A pokud by to nebylo reálné, možná by stálo za úvahu pro příště vzít kalendáře na zimní klouzání místo posílání poštou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jsem na tom stejně jako vy, mám ho zlomenej na třikrát. Příště na ní pustím svýho psa. Bylo by super, kdyby přijelo pár kousků kalendářů i na sraz

No, tak na sraz bohužel žádný kalednář nedorazí. Teď jsem mluvil s Medvědem, kalendářů bylo jen 200, takže byli obesláni platící členové od historicky nejstaršího až do počtu 200, čili ani ne všichni. Problém s poštou vznikl tak, že Medvěd dlouze se zástupci České pošty hovořil, tito okolo toho důležitě chodili s pravítkem a vráskami na čele, načež sdělili, že takhle naplocho kalendáře dojdou v pořádku. Výsledek vidíme všichni. Takže vyřizuji omluvy od Medvěda vsjem vsjem vsjem, neb byl takto obelhán.

Ale - i tak to bylo hezké vánoční překvapení, za mně tedy všem, kdo to zpunktovali, moc díky! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...