Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307SW - setrvačník nebo spojka


Shrek

Recommended Posts

Zdravím všechny vespolek,

Před asi měsícem jsem neodjel z práce, nezařadil jsem. Prostě spojka v háji. Tak jsem nechal udělat spojku. Ptal jsem se ještě na dvouhmotu, už chrastila, ale prý mě ještě přežije. No, dal jsem na radu, moje chyba.

Dnes jsem, pro změnu, do práce nedojel. Najednou mi vyletěly otáčky, ale auto zpomalovalo, i když bylo zařazeno a otáčky vyletěli do výšin. Jako by spojka úplně proklouzávala (po měsíci??) nebo jako by tam vůbec nebyla. Zastavil jsem, zařadil jsem (zdálo se mi, že malinko ztuha) a v určitém okamžiku při pouštění spojky mělo auto snahu popojet (spojka zabrala), pak už to šlo opět naprázdno. Volal jsem do mechanikovi a prý to vypadá, že si mi protočila dvouhmota.

Nemáte s tím někdo podobnou zkušenost? Poradíte, zda je to setrvákem, abych ho objednal a auto měl co nejrychleji?

Díky 

Shrek

Mám P307SW, 2002, 79kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš novou spojku, tak jedině setrvačník :myslim,může být i protočená lamela v drážkách,(urvaný střed), ale to už fantazíruju :)

nejdříve to nechej rozebrat, jinak je to buď-anebo....,u spojky nespěchej, nevyplatí se to, je nutné vše dobře proměřit, prohlédnout

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...