Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ALU KOLA !!!!


rk

Recommended Posts

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na (pro někoho zřejmě blbou otázku).Chtěl bych si koupit alu kola ale nevim jak na to.Když dám vyhledat podle auta tak mi to najde i s pěti dírama čemuž moc nerozumím jelikož mají být asi čtyři..Nebo to je to jedno a jdou tam i s pěti dirkama??Děkuji za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Auto (406 BREAK; r.v.1999 1,8 16V LPG) jsem koupil cca před 4 měsíci a protože se blížila zima koupil jsem k autu zimní gumy i s ráfky. Kupoval jsem je přes internet (www.az-pneu.cz). Byl to první nákup a dopadl jsem velice dobře. Na gumě jsem ušetřil cca 600,- (Matador 185/75 R14 H ) a k tomu ráfky (běžná cena cca 1200/ks). Nedoporučuji nákup jetých ráfků (prodejce ti vnutí cokoliv)! Je nutné přesně vědět co chceš! Ráfky i gumy jsou předepsány ve velkém techničáku. Pozor na rozdíl velikosti ET - jedná se o hloubku ráfku k dírám. Mé auto má stanovený rozměr ET 18. Po montáži na auto mi i přesto začaly zachytávat na předním kole o třmen - zjistil jsem, že je to zcela novýma brzdovýma destičkami kde třmen se tam tak tak vešel (flexou jsem musel zaleštit výstupky na třmenu). V případě že koupíš menší velikost tak si musíš si koupit takz. podložky pod ráfky - nevím jak je to s povolením. U větších nevím jak to je. Jinak přeji hodně š?astných kilometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Richard296

Zdar. Auto (406 BREAK; r.v.1999 1,8 16V LPG) jsem koupil cca před 4 měsíci a protože se blížila zima koupil jsem k autu zimní gumy i s ráfky. Kupoval jsem je přes internet (www.az-pneu.cz). Byl to první nákup a dopadl jsem velice dobře. Na gumě jsem ušetřil cca 600,- (Matador 185/75 R14 H ) a k tomu ráfky (běžná cena cca 1200/ks). Nedoporučuji nákup jetých ráfků (prodejce ti vnutí cokoliv)! Je nutné přesně vědět co chceš! Ráfky i gumy jsou předepsány ve velkém techničáku. Pozor na rozdíl velikosti ET - jedná se o hloubku ráfku k dírám. Mé auto má stanovený rozměr ET 18. Po montáži na auto mi i přesto začaly zachytávat na předním kole o třmen - zjistil jsem, že je to zcela novýma brzdovýma destičkami kde třmen se tam tak tak vešel (flexou jsem musel zaleštit výstupky na třmenu). V případě že koupíš menší velikost tak si musíš si koupit takz. podložky pod ráfky - nevím jak je to s povolením. U větších nevím jak to je. Jinak přeji hodně š?astných kilometrů.

Já jsem koupil starší disky (nepoužitý) 1 ks za 800,- Kč, takže je nemusím ani tryskat a ani barvit. Jsou origo jen ležely rok někde venku na paletě. :P:aut:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...