Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P605 orig.muzika a Code


Donnie

Recommended Posts

Mam 605 ve kterym je origos radio,po vyndani baterie po mne chce radio kod a jsem v haji.Od predchoziho majitele ho nevim.Zkusil jsem akorat ten,co musim vytukat pred nastartovanim u rucky jestli neni nahodou stejnej,ale neni...je nejaka rada nez to jet nekam odkodovat??

Diky

PS>Psal jsem i do rubriky Autohifi,no jsem hotovej,kdyz to nehraje,akorat to otvira ten kryt a jezdi antena:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdy v autoradiech sou svine, spis se zkus zeptat nejaky firmy, ktera odkodovava autoradia.... sice si za to nechaj zaplatit, ale tohle bude asi jedina moznost.....

co se tam davalo za ty origose? to jim vyrabel kdo? blaupunkt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je tam origoš zkus jednu věc: napiš si VINko, skoč k Pegotum a za mrzkej peníz cca 200,-- (pokud jsou známí tak za grátis) ti kod zjistěj. Podle toho co píšeš by to vše mělo být origo a pak je to nejrychlejší a nejlevnější záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres to Vinko jsem to zkusil,zavolal jsem do servisu a oni mi cislo zavolali asi za 5min.Problem je,ze jsem to vytukal asi 3*spatne,tak tam porad sviti porad SECURITY a kod nejde zadat.A to uz v servisu moc nevedeli,jednou mi rekli,ze to mam nechat 15min v klidu a pak zapnout a pujde to.Neni pravda.Az v P.v Praze mi rekli,ze musim mit radio 2h zapnute a nic nemackat.Ted jsem to nechal pusteny a za pak to pujdu zkusit,snad to pujde a kod bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...