Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podlaha garáž - dlažba vs kamenný koberec


Béďa

Recommended Posts

před 21 hodinami, Milan+ napsal:

Proč by v garáži stahoval stěrkou. To by musel být ujetý na úklid. 

Milane,jde o to že ti na tom zústává voda hlavně v zimě po sněhu a pak to klouže.Samozřejmě to mužeš zdrsnit pískem.

Vše má plus a mínus.Epoxidová plocha působí čistčím dojmem,ale vyšší cena.Já dal do garáže nejlevnější dlažbu a je to OK.

Epoxid jsem dělal u tchána ale sám mám dlažbu a uprostřed kanálek.

A navíc není epoxid jako epoxid :-)

Dělám ve firmě co se tím zabývá,tak pokud by jste chtěli k tomuto tématu něco víc nabídku atd,tak klidně napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za komenty, ať už přínosné nebo lehce OT. V garáži bude primárně uskladněné auto, které tam zaparkuju a bude tam stát než mě popadne pečovatelský nebo jiný amok a budu si tam s něčím hrát. Určitě tam neplánuji provádět nějaké větší zásahy. Na zvedání mám ruční hydraulický zvedák který už samotný roznese sílu zatížení ale i tak bych pod něho něco dal. Nicméně do zvedání v garáži bych se pouštěl spíš v krajních případech a řešil to spíš před ní. S olejem a nečistoty které na autě přivezu samo počítám, proto mě i zajímala zkušenost někoho kdo to třeba má (ten koberec). :)

 

Dodo1976: jj, přesně na tuhle dlažbu jsem taky koukal, jen myslím v trochu jiné barvě, formát máš podle fotky asi klasiku 30x30 viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně vím co mi toho v garáži upadne na zem....takže dlažba by byla zachvíli rozmlácená......tak jsem zajel do stájí kde používají ty recykloplat desky pero drážka a položil to na původní beton.

Vždy se to dá rozdělat a zase složit......cena byla 5500,- na celou garáž a položený je to cobydub.

Já myslím že to splní vše co potřebuji....když zvedám heverem v garáží...tak podložím prknem a je to.

20140223_104011.jpg

20140223_110629.jpg

20140223_123030.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ahoj hoši, zkusím rozvinout toto téma :) 

řeším problém s garáží - tradičně, jako každou zimu, se překvapivě objevil sníh. a ten mě sere, jelikož mi v garáži (která má totálně na ... křivo ... sklon a voda teče všude možně) zatéká pod skříně. máte někdo zkušenost/nápad? dolů dám svůj návrh řešení a zkusme ho rozvést :)

 

představoval bych si vymyslet z něčeho "rantl" (červená), přes který by voda nepřetékala. na "nákresu" jsou znázorněná místa, ze kterých se voda dostává pod skříně. nejvíc se voda hromadí asi vlevo od čumáku. 

díky za tipy a potěší i chvála mého umění v profi programu malování :D 

garaz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal bych udělat litou podlahu v celé garáži a podlahu vyspádovat ven ze vrat. :myslim Na rantl bych se vy...., budeš o něho akorát zakopávat a taky ho musíš něčím utěsnit, aby se voda nedostávala pod ním. Takhle by jsi vytvořil jen "rybník" v garáži a vodu by jsi nechával vsáknout? Podlaha je beton nebo z čeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je vykachličkovaná. vrata mají "rantl" asi 2cm, takže všechno špatně. nemám šanci z tama vodu dostat (není kanál ani nic).

říkal jsem si, že bych to pořešil i vodním vysavačem (mám doma). tj. nechal bych to téct na jedno místo a z tama vysál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uznávám :D garáž je dimenzovaná na šáde kilo-pět a byl jsem vůbec vděčný, že tam narvu něco z dnešní doby :D skříně taky nevyperu bo barák je tak nacpaný k prasknutí, že by to baby musely vyhodit a... to asi není třeba rozvádět :D no zkrátka se snažím vymyslet aspoň něco. venku parkovat nechci a abych musel co půl hodiny vytírat aby to nezatékalo pod ty dřevěné skříně, bych se mohl vys....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...