Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myčka whirlpool


razor

Recommended Posts

Díky za rady, kluci :D

Já to všechno už udělal předtím, než jsem začal psát. Myčku sem teda nevyndaval, ale hned na začátku prohlédl všechny napojení, filtr a podobně. Nic špatně.

Asi na 75. pokus se najednou rozběhla. Minimálně posledních 30 pokusů bylo stejnejch (myšleno stejná kombinace čudliků)

Jak řikám, prostě zmáčkneš on/off → nic, tak zmáčkneš P → naskočí první program a v zápěti to pípne a zhasne. No a takle 30x a najednou to nezhaslo.

Tak uvidíme dneska, v pondělí někoho odbornýho zkontaktuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím pípáním nelze provést. Naskočí jen po podržení  (zmáčknutí nefunguje, musí se držet) tlačítka P. Pak se zobrazí 1 (jako číslo programu). Když se pak zavře, meje na 1. program. Nic jiného nelze zmáčknout (třeba tlačítko s tabletou, nebo jiný program), když se něco jinýho (cokoli) zmáčkne, myčka zapípá a vypne se.

Mokrá elektronika mě napadla, ale myčka den předtím domyla, vše standardní a pak 24hodin stála. Je to nepravděpodobný, ne?

Něco je unavený, si myslim, asi řídicí jednotka (? nějaký *neumím psát slušně*ítko). Myčka normálně jede každej den (i několikrát) a máme ji rok a kousek, takže si myslim, že má namyto tak tři roky. Takže třeba fakt *neumím psát slušně*ítko. Mašina je v záruce, a servis i prodejce zejtra kontaktujem. Ale kdyby přeci jen někoho něco napadlo. Zkoušel sem i reset, ale tak nějak všechno stejný. Chybový hlášení žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, morepower napsal:

To s tím pípáním nelze provést. Naskočí jen po podržení  (zmáčknutí nefunguje, musí se držet) tlačítka P. Pak se zobrazí 1 (jako číslo programu). Když se pak zavře, meje na 1. program. Nic jiného nelze zmáčknout (třeba tlačítko s tabletou, nebo jiný program), když se něco jinýho (cokoli) zmáčkne, myčka zapípá a vypne se.

Mokrá elektronika mě napadla, ale myčka den předtím domyla, vše standardní a pak 24hodin stála. Je to nepravděpodobný, ne?

Něco je unavený, si myslim, asi řídicí jednotka (? nějaký *neumím psát slušně*ítko). Myčka normálně jede každej den (i několikrát) a máme ji rok a kousek, takže si myslim, že má namyto tak tři roky. Takže třeba fakt *neumím psát slušně*ítko. Mašina je v záruce, a servis i prodejce zejtra kontaktujem. Ale kdyby přeci jen někoho něco napadlo. Zkoušel sem i reset, ale tak nějak všechno stejný. Chybový hlášení žádný.

Jednotka má paměť a je v ní zaznamenáno,kolikrát běžela,počítá se 1xcyklus/den....takže pokud ti běžela 2x365 cyklu +rezerva cca 100 cyklu,tak se rozlučka se zárukou,výrobce to bere jako komerční využití a ty jsi koupil myčku pro domácnosti.Nechapu jak může myčka jet několikrát denně? Máme 60 a myčka běží obden....doma jen snídaně a večeře,o víkendu i oběd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,ale pokud tam bude víc cyklů,tak máš smůlu,říkal mi to můj servisak...klasika majitel ubytovny koupi pračku,ta pere několikrát denně a po roce se posere,a chce ji reklamovat a opravit...výrobci se brání,na komerční použití jsou jiný stroje za jinou cenu...však uvidíš nechci tě strašit...mě se taky Whirpool myčka vysrala 3mesice před koncem záruky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...