Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cool Blue - parkovačky


Boob

Recommended Posts

Ahoj pežotaci,tak jsem na Vanoce sve 405 koupil zarovky Osram Cool Blue H4...sviti pekne ale celkovy efekt kazi obycejny parkovacky.Tak jsem se chctel zeptat jestli se delaj taky parkovacky Cool Blue a kolik cca stoji...jinak ty H4 muzu doporucit...stoji to za to !!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cool Blue parkovačky se vyrábějí, a to ve dvou variantách. jako obyčejná žárovka W5W a nebo jako halogenka W5W. liší se kvalitou světla a životností. Ta obyčejná stojí cca 40,- a ta halogenová cca 150,- :super. Mám je na svám voze spolu s H7 CB a je to prostě božííííí:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Maj to v každým obchodě s autodoplňkama. Dělaj i žlutý, modrý, červený, zelený atd.

Já má třebas modrý.

P.S. Pro běžný provoz nejsou povolené. :cool:

[upravil dne 25/12/05 Dave_k]

Přesně tak :D Já je mám i ve značce červený. Snad si toho policajti nevšimnou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Petr 406 red

jinak v noci ti fialkové vypadaj dobře http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/2209_18.jpg&preview=800&text=big

podle mě si toho nevšimnou,když pojedeš a policajti za tebou a budou svítit,tak to ani není vidět,jak je ta značka reflexní

No to máš pravdu. Oni si toho nevšimnuli ani když mi zastavili na běžnou kontrolu. Protože jsem raději zhasnul světla :D Ale až po zimě pudu na technickou to abych je vyndal co :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Petr 406 red

jinak v noci ti fialkové vypadaj dobře http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/2209_18.jpg&preview=800&text=big

podle mě si toho nevšimnou,když pojedeš a policajti za tebou a budou svítit,tak to ani není vidět,jak je ta značka reflexní

No to máš pravdu. Oni si toho nevšimnuli ani když mi zastavili na běžnou kontrolu. Protože jsem raději zhasnul světla :D Ale až po zimě pudu na technickou to abych je vyndal co :myslim

no není to prřece práce na celej den:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Cool Blue parkovačky se vyrábějí, a to ve dvou variantách. jako obyčejná žárovka W5W a nebo jako halogenka W5W. liší se kvalitou světla a životností. Ta obyčejná stojí cca 40,- a ta halogenová cca 150,- :super. Mám je na svám voze spolu s H7 CB a je to prostě božííííí:mrk

a jak svítěj ty halogenové? do modra nebo do bíla jako třeba H1 CB, docela o nich uvažuju, slyšel jsem že dost svítí a že je přes léto přes den používají místo tlumenejch.

dělá se i jiná řada halogenovej parkovaček této znacky, teba silverstar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Petr 406 red

To ne ale budu muset koupit normální žárovky :D

A co jsi udělal s těma za který jsi je vyměnil? :myslim:myslim:myslim

Dal jsem je brachovi když mu praskli a tátovi prostě když byli třeba tak se použily a už žádný nemam. Ale dlouho si říkal že si je musím koupit kdyby je po mě chtěli policajti vyměnit.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...