Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna autoradia


Návštěvník

Recommended Posts

Ahoj lidi. Chtěl bych vyměnit to originál rádio co tam teď mám. A tak chci poprosit o vaše rady. Jaké autorádio.

Nemusí být nutně ovládání v těch páčkách pod volantem. Něco co zvládnu napojit i já. Vytáhnu staré a zacvaknu nové. Hlavně ať to má bluetooth na hudbu z mobilu a volání. Nějaký finanční strop nemám ale nic za 500€ nepotřebuju.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, já sem měl zatím jenom 2x Pioneer a naprostá spokojenost, rychlost načítání USB, možnosti nastavení, zvuk atd. prostě super :super, na Ahifi sice hodně chválijó Kenwood, ale otec má KENWOOD KDC-BT31U v FHáčku a v porovnání s tím Pioneerem, je to takový jakoby složitější, rychlost přepínání vstupů taky nic moc, ale je to už staré model, ikdyž ten první Pioneer byl zhruba ten samé rok jak ten Kenwood, takže je možný, že u novéch modelů je to zas už trochu jiný. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Návštěvník

Ahoj tak nakonec jsem koupil autoradio ORAVA. padlo mi do oka hned jak jsem ho videl. Není to jak pesti do oka a tak nejak k tomu autu sedi. Je tam to co potrebuju. Hlavne bluetooth, 2 x sluchatko na prijem a zaveseni hovoru a ještě par prkotin. Je fakt ze to není zadna diskotéka, ale to bude téma reprakama. Proste nic moc ale jak rikam ja jsem spokojeny. Cena 2400kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...