Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Netoči se ventilator


andreas2012

Recommended Posts

Dobrý den, mam takový menši problem ohledně peugeotu 407sw 2.0    r.v 2005.   

Při dlouhem stani se mi začne přehřivat motor. Dočetl sem se že to muže být ventilatorem  umistěnym před chladičem,respektive obvodem napajeni. Pojistky jsou ok, rele jsem taky zkontroloval,vypada nově,bez znamek  napaleni,dokonce jsem to rele proměřil multimetrem tzv civka ma nějaký odpor a neni přerušena. 

Taky bylo změřeno napěti na jistici pojistce jdouci na ventilator 40A.  NApada mě už snad jedině že je vadný ventilator,ale zase nevim jak to mam zjistit,neni zadřený lechce snim otočim jedina zavada snad v statoru.

Předem děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klimatizace se sepne,ale syči něco v pruduchach,tipuju že je malo chladiva ale stejně ten ventilator by se měl spouštět i bez klimy jako chlazeni motoru nebo ne?.Zkoušel jsem auto rozehřat na červenou škalu měřidla,ale stejně ventilator stoji. 

Z nejvetši pravděpodobnosti to bude ventilatorem,protože zbytek se testoval.Jenom by mě zajimalo co ten ventilator ještě muže spinat,když laicky to představuju že když se dosahne určita teplota tak se přez rele sepne obvod ventilatoru a ten se roztoči. 

Jenom pro upřesněni nejsem si moc jistý zda jsem kontroloval spravne rele jedna se o relatko ze strany řidiče v plastove dlouhe krytce? 

images.jpg

Upraveno uživatelem andreas2012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...