Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlašovadlo (posunuta uzávěrka) Termín splatnosti 28.8.2016


Recommended Posts

 

V ‎6‎. ‎8‎. ‎2016 at 9:43, Pe.Tr napsal:

jednou jsem to taky zkusil , udělat něco blíž pro moraváky , kor po tom co furt si všichni ztěžovali jak jsou srazy od moravy daleko. Sice to bylo Zimní klouzání kam obecně jezdí mín lidí ,ale i tak byla na sraze veliká účast ale krom spolupořadatelů (Přema a Elton ) z Krnova (sraz byl ve Zlatých Horách v Jeseníkách tuším 2009) a tuším Barensta z F-M nikdo víc se středu a severu Moravy nedorazil. Sraz plnej Pražáků,Středočechů,Plzeňáků,sem tam Vysočina ,Brno a zbytek západu a severu čech...

 

Já jsem na tento sraz jet chtěl,jenže jsem zrovna blbě onemocněl a ležel po operaci ve FN Olomouc :(

Pamatuju,že se tenkrát uvažovalo,že mě klubáci navštíví,ale nakonec to nedopadlo.. :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří vědí :-) a někteří uhodli/uhodnou :-P 

Podle mě je to už delší dobu problém s účastí na srazech. Málo nováčků, senioři fóra taky nemají vždy čas. Třeba to bude jen období. Jako pro mě je v září 3hodinová cesta nebo delší prostě už riskantní, ale kdyby bylo "nejineho stavu" :-D tak jedeme. Předloni nebo kdy se to tam v podobných místech konal vánoční sraz, jsme jeli dokonce jen na otočku :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Argument "je to před výplatou" fakt neberu .. Sraz je oznámen někdy od června ne-li dřív .. To je minimálně červencová a srpnová výplata. Je zajímavé, co psal Pe.Tr,, že v případě pořádání někým srazu v Čechách, ať už Středních, Jižních, Severních či jiných je často slyšet argument pro neúčast "je to daleko" - a teď když je to na Moravě najednou přihlášených pár lidí z Moravy zbytek Čechy... No, já bych každopádně rád zajel, ale v tento termín pravidelně mívám celovíkendovou "picí" akci kterou opravdu s 300km výletem zkombinovat nedokážu :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravé nepravé pokud je něco PRAVIDELNĚ = odjíždím odtamtud jeden rok a vím, že tam zase ve stejném termínu o rok později pojedu, může mi nějaká pravá picí moravská akce víš co ... Jinak Moravských srazů a zvlášť celovíkendových je minimum celkově z důvodu zde již probraných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...