Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 - Tuning...


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Původně zaslal: snowboy

to Crack : s tim hnusem bych to neprehanel, ja je mam a jsem spokojeny :)

Pravda ale je, ze 13 bych za ne nedal ani omylem :papa navic se dost tezko shani nahradni praboly :grr

promin,nechtěl sem to tak říct!mě se tohle prostě nelíbí,ale je to asi opravdu věc vkusu,jinak mě je někdo na podzim nabízel,ale ted už nevím jestli to byli na 205ku,nebo na AXse:myslim vím že říkal cenu za jedno 1500kč....no pokusím se optat

Z jinýho auta bych to tam určitě nedával,protože to nebude mít atest,nebo to prostě není schválený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej je měl na 205ce a ty vnější - větší jsou stejný jako má Škoda 120GLS:super Ty malý se blbě sháněj. Měl jednu rozbytou a skličko musel udělat z plexiskla. Jinak to vypadá pěkně. Na 306-ku je kámoš sehnal na inzerát za cca 2000Kč. Taky bych do nich šel.

[upravil dne 24.12.05 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si počkám až spadnou ceny té čiré optiky co je na hlavní stránce.

jinak ohledně světel z jiného auta, proč myslíte že nemají atest.

pokud jsou světla schválena k provozu na pozemních komunikacích tak je můžete v klidu použít.

pokud jsou schválený, tak je jedno na kterým autě je máte.

nebo si myslíte že někdo pozná že tam máte světlo že škodárny, protože se originál rozbil:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

já si počkám až spadnou ceny té čiré optiky co je na hlavní stránce.

jinak ohledně světel z jiného auta, proč myslíte že nemají atest.

pokud jsou světla schválena k provozu na pozemních komunikacích tak je můžete v klidu použít.

pokud jsou schválený, tak je jedno na kterým autě je máte.

nebo si myslíte že někdo pozná že tam máte světlo že škodárny, protože se originál rozbil:bojim

jenže jak to uchytíš,jak to vyplníš atd?to ti moc nepomůže že sklíčko je s Atestem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snowboy

To Hrac Dr.m : upravovat se nemusi, proste sundas puvodni a nasadis tady tyto, jak vypadaji je tady : http://www.peugeot-club.com/club/jpg/422_8.jpg a koupil jsem je na sve prvni 205 :aut ale uz s ni neprodal.

[upravil dne 25/12/05 snowboy]

[upravil dne 25/12/05 snowboy]

nemáš víc fotek toho auta?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jepík

Původně zaslal: Crack

jo sou strašně drahý a vzhled je o proti serii hnus:roll

Ty abys neměl komentář!Proč všechno co se Ti nelíbí pomlouváš.Když se to někomu líbí proč by si to tam nedal.

Vždyt já to nikomu neberu a nikoho nepřemlouvám at si to tam nedává.A já to nepomlouvám,pomluva je uplně něco jinýho.Je to věc názoru a ke všemu když je to pravda:roll ani nechápu význám dát tam tyhle světla a utratit za to tolik peněz,když to svítí stejně,to si za to radši můžu koupit něco jinýho.A nebo když už chci tuzit tak si tam dám za 3kila kryty na hranatý světla s výřezama na dva kruhy a mám to samý:roker ale zas to bude hůř svítit......

[upravil dne 27/12/05 Crack]

[upravil dne 27/12/05 Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...